Zrobiły ci się odpryski na paznokciach hybrydowych? Jest prosty domowy sposób, który pozwoli ci je ukryć

Zrobiły ci się odpryski na paznokciach hybrydowych? Jest prosty domowy sposób, który pozwoli ci je ukryć Źródło: Pexels/freestocks.org

Paznokcie hybrydowe to świetne uzupełnienie naszego codziennego wyglądu, niestety jednak bardzo często są nietrwałe. Co zrobić, gdy zauważymy na swoich paznokciach odprysk? Istnieje kilka sposób, aby sobie w takiej sytuacji skutecznie poradzić.

Paznokcie hybrydowe  świetnie wyglądają, niestety jednak nie są zbyt trwałe, a w dodatku często kobiety decydują się na mało profesjonalne usługi, by zaoszczędzić pieniądze. Łatwo wtedy o naprawdę niskiej jakości wzór, a także o hybrydę, która zwyczajnie będzie szybko pękać. Paznokcie z ubytkami nie wyglądają zbyt estetycznie, lecz co zrobić, aby w takim wypadku poprawić ich wygląd? Oto sprawdzone porady, które zniwelują ten problem.

Paznokcie hybrydowe można uratować. Jeśli zauważysz odprysk - nie panikuj

Hitem tego lata są paznokcie hybrydowe w kolorach kawy z mlekiem, a także nieco odważniejsze - krwistoczerwone. Często ceny hybrydy wahają się od 40 zł do nawet 250 zł (w zależności od salonu, a także miejscowości, w której korzystamy z usługi). Jeśli decydujemy się na tańsze i mniej sprawdzone rozwiązania, często zaledwie kilka godzin po zabiegu możemy zauważyć na naszych paznokciach odprysk. Wystarczy, że zahaczymy paznokciem o klamkę, poręcz czy źle złapiemy torbę z zakupami. Co w takim wypadku zrobić?

Sposób nr 1: należy zakupić brokat. Ten dodatek świetnie komponuje się szczególnie z paznokciami hybrydowymi o barwie czerwonej i czarnej. Jeśli więc zauważymy odprysk - w jego miejsce nałóżmy niewielką ilość brokatu. Nałóżmy go także wokół odprysku. To pozwoli skutecznie pozbyć się problemu, a jednocześnie zapewni ciekawą różnorodność. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeśli sposób pierwszy nie pomoże, spróbuj tego

Sposób nr 2: kup zwykły lakier do paznokci i dopilnuj, aby swoją barwą jak najbardziej przypominał kolor paznokci, który aktualnie posiadasz. Następnie miejsce odprysku zamaluj lakierem. To powinno pomóc, przynajmniej do kolejnej wizyty w salonie. 

Sposób nr 3: w miejsce ubytku nalej nieco bezbarwnego lakieru. Następnie jego zbyt dużą ilość zbierz, a czynność powtórz kilkukrotnie. Uzupełnij w ten sposób miejsce odprysku. Na koniec w całość powierzchni paznokcia wetrzyj niewielką ilość bezbarwnego lakieru. W ten sposób stworzyć swego rodzaju przeźroczyste "lustro", które zamaskuje ubytek.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób

Źródło: Zeberka

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News