Przedłużają sobie paznokcie makaronem z zupek chińskich. Efekt jest piorunujący

Przedłużają sobie paznokcie makaronem z zupek chińskich. Efekt jest piorunujący Źródło: Wikimedia Commons/Takeaway

Okazuje się, że paznokcie można przedłużyć przy pomocy bardzo tanich, dostępnych w niemal każdym sklepie zupek chińskich. Niskim kosztem można uzyskać piorunujący efekt.

Pewna kobieta odkryła, że paznokcie można przedłużać makaronem z zupek chińskich. Choć brzmi to niedorzecznie, to ta metoda zdobywa coraz większą popularność. Nagranie z całym procesem stało się prawdziwym hitem Instagrama.

Paznokcie z zupki chińskiej dają powalające efekty

Aby zrobić sobie paznokcie z zupki chińskiej, wystarczy nam jedna paczka tego dania. Najbardziej interesuje nas oczywiście znajdujący się w środku makaron. Jest on znacznie tańszy od akrylu, czy żelu budującego, a daje naprawdę fantastyczne efekty. Trzeba ułamać kilka klusek z bloku, a następnie zmielić je w moździerzu.

Później należy przykleić trochę papki do paznokcia. Kolejne warstwy lekko kropi się wodą, aby stwardniały. Gdy już do tego dojdzie, można rozpocząć formowanie przy pomocy pilnika. Po odpowiednio precyzyjnym rzeźbieniu można zrobić tips z makaronu. Od tradycyjnego będzie go odróżniał jedynie lekko żółtawy kolor, który i tak zamaskować przecież można lakierem. Na zamieszczonym niżej nagraniu dokładnie pokazano cały proces.

To jednak niejedyne zastosowanie makaronu z zupek chińskich. W domu można wykorzystać go na wiele metod. Może posłużyć np. jako budulec do uszkodzonej umywalki. Niektórzy nawet uważają go jako zamiennik szpachli, przy tanich i średniej jakości pracach blacharskich. To powinno dać do myślenia wszystkim, którzy lubią zajadać się zupami błyskawicznymi.

Po obejrzeniu tego nagrania, już nigdy nie zjesz zupki chińskiej. Prędzej zrobisz sobie z niej paznokcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biorąc pod uwagę to, że makaron z zupek chińskich jest solidnym budulcem do tymczasowych napraw, wystarczy nieco wyobraźni, aby pomyśleć, co się dzieje w naszym żołądku. Pełne niezdrowych i chemicznych substancji kluski, aby były sztywne przed trafieniem do pudełek, są smażone w specjalny sposób. Przez to wchłaniają wiele tłuszczy i stają się ciężkostrawne.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Mimo że o szkodliwości zupek chińskich wie niemal każdy, te wciąż się świetnie sprzedają i niejednokrotnie ratują w trudnych chwilach biednych studentów, czy podróżników, którzy potrzebują szybko się posilić. Warto jednak mieć na uwadze, że częste spożywanie zupek błyskawicznych, może prowadzić do poważnych chorób żołądka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News