Cudowny trik, który odmłodzi Twoje dłonie o 10 lat bez drogich kosmetyków. Nikt nie będzie mógł oderwać wzroku od Twoich rąk

Cudowny trik, który odmłodzi Twoje dłonie o 10 lat bez drogich kosmetyków. Nikt nie będzie mógł oderwać wzroku od Twoich rąk Źródło: Pexels.com / Lisa Fotios

Paznokcie, które są dłuższe i smuklejsze, sprawiają, że dłonie wydają się bardziej szlachetne. Prosty trik skutecznie je odmłodzi i sprawi, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. A co najważniejsze, nie wymaga wydawania fortuny na kosztowne kosmetyki.

Paznokcie i dłonie to wizytówka każdej zadbanej kobiety. Tajemnica idealnych paznokci tkwi w ich proporcjach. Jak się okazuje, odpowiedni manicure może skutecznie zmienić kształt dłoni. Poniżej prezentujemy cztery sekretne i proste triki profesjonalistek, które sprawią, że Twoje palce staną się dłuższe i szczuplejsze. Dzięki nim szybko i niedrogo osiągniesz spektakularny wizerunkowy sukces. Obok takich paznokci z pewnością żadna z koleżanek nie przejdzie obojętnie. 

Paznokcie powinny być dłuższe niż szersze

Ekspertka radzi, że w przypadku gdy płytka naszego paznokcia jest szeroka, nie powinniśmy ich skracać. Kwadratowy kształt zaburza proporcje dłoni; palce optycznie wydają się szersze i krótsze. Dlatego należy nie dopuszczać do sytuacji, w której paznokieć ma większą szerokość płytki niż jej długość. Ten prosty trik skutecznie wyszczupla palce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei w przypadku stosunkowo dużych dłoni z krótkimi i pękatymi palcami, zdecydowanie powinniśmy postawić na dłuższe paznokcie. Dzięki temu cała dłoń będzie wyglądała zgrabniej i smuklej. Natomiast krótkie paznokcie tylko spotęgują niepożądany efekt.  

Należy wystrzegać się paznokci w kształcie odwróconego trójkąta

Stylistki paznokci radzą, aby nie dopuszczać do sytuacji, kiedy paznokcie są wąskie u nasady i rozszerzają się u góry. Kształt odwróconego trójkąta bardzo pogrubia nasze palce. Płytka powinna wyglądać dokładnie odwrotnie - szeroka u nasady i zwężona na końcu. Tylko taki kształt sprawie, że nasze palce będą wydawać się znacznie dłuższe i szczuplejsze.  

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Co ciekawe, profesjonalistki zalecają, aby nie malować lakierem całej powierzchni płytki paznokcia. Należy pozostawić wolną przestrzeń po bokach. W tej sposób palce również wyglądają na zgrabniejsze, niż są w rzeczywistości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: papilot.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News