Poszła do kosmetyczki zrobić sobie paznokcie. Kiedy ta zobaczyła jej dłonie, odmówiła wykonania usługi

Poszła do kosmetyczki zrobić sobie paznokcie. Kiedy ta zobaczyła jej dłonie, odmówiła wykonania usługi Źródło: Unsplash/Element5 Digital

Chciała tylko zrobić sobie paznokcie. Kobieta wybrała się do kosmetyczki, żeby zrobić manicure, ale pracowniczki zakładu odmówiły, kiedy zobaczyły jej dłonie. Oburzona klientka nagrała o tym film.

Jej paznokcie wymagały profesjonalnej opieki. Dlatego kobieta zdecydowała się na zabieg - jednak przeszkodą okazała się jej wrodzona choroba. Jeniffer Dreyer Brown została wyproszona z salonu kosmetycznego przez stan swoich dłoni, na który nie miała wpływu.

Kobieta choruje na przewlekłą chorobę. Przez nią źle potraktowano ją w salonie kosmetycznym

Jeniffer choruje na tocznia, złośliwą chorobę immunologiczną, w efekcie której organizm atakuje nawet zdrowe tkanki. Jej objawy można zauważyć poprzez wysypkę i zapalenie skóry. W przypadku bohaterki tej historii - choroba objawiała się poprzez uczulenie na słońce. Kiedy przebywała na świeżym powietrzu, pogarszał się stan jej skóry. 

- Urodziłam się i wychowywałam w Laguna Beach. Nie ma takiej ilości kremów z filtrami lub parasoli, aby całkowicie zapobiec przedostaniu się promieni słonecznych do mojej skóry. Blizny robią się czerwone, kiedy tylko wychodzę na zewnątrz - relacjonowała kobieta. Co jednak ważne - choroba nie jest w żaden sposób zakaźna. Ale to właśnie jej przypadłość sprawiła, że kosmetyczki nie chciały jej obsłużyć.

Chciała zrobić sobie paznokcie. Wyprosili ją z lokalu

Jeniffer zdecydowała się udać do salonu kosmetycznego na pedicure i manicure. Bywała już w nim nieraz, więc po raz kolejny zdecydowała się na sprawdzony już wybór. Z powodu słonecznej pogody założyła sukienkę, ale i bardzo uwydatniły się jej blizny. Po tym jak kosmetyczki zrobiły pedicure, wyszły na chwilę porozmawiać - nie wiedziały, że klientka cały czas je słyszy. Po chwili wróciły i powiedziały, że mogą zadbać jedynie o paznokcie, ale nie o dłonie, ze względu na ich stan.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Kobieta wyszła z salonu z płaczem. Stwierdziła, że została upokorzona i nigdy więcej nie skorzysta z tego salonu. Wiele osób ją poparło w mediach społecznościowych, twierdząc, że została niesprawiedliwie oceniona. W obronie swojego salonu kosmetycznego, wypowiedziała się jego właścicielka.

- Żadna osoba nie powinna wykonywać usługi na powierzchni skóry, gdy jest ona w stanie zapalnym, występuje infekcja, bądź obrzęk - stwierdziła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News