Do Kiepskich dołącza nowy aktor! Zastąpi Paździocha?

Do Kiepskich dołącza nowy aktor! Zastąpi Paździocha? Źródło: fot.ipla.tv

Paździoch zostanie zastąpiony? Według doniesień prasowych, do obsady kultowej produkcji telewizji Polsat, jaką jest Świat Według Kiepskich, ma dołączyć nowy aktor. Ten może zastąpić w serialu Ryszarda Kotysa, który przez lata wcielał się w rolę sąsiada państwa Kiepskich. Czy dojdzie do sensacyjnego ruchu scenarzystów serialu?

Paździoch to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych postaci legendarnej produkcji Polsatu. Grana przez Ryszarda Kotysa postać utożsamiała typowego, wrednego sąsiada i w świetny sposób parodiowała wiele cech Polaków. Niestety, ale wiele wskazuje na to, że 20-lecie emisji programu w Telewizji Polsat może odbyć się bez udziału aktora, który z racji wieku i demencji nie jest w stanie podejmować większych wyzwań zawodowych. W jego miejsce, według spekulacji mediów ma pojawić się zupełnie inna postać, która może zastąpić Kotysa. Czy fani zaakceptują takie zastępstwo? A może nowy sezon wcale nie oznacza końca Kotysa w serialu?

Paździoch odejdzie? Niepokojące doniesienia z planu Kiepskich

Popularny sitcom, który swego czasu był odpowiedzią na amerykański "Świat Według Bundych" przez lata cieszył się wielką popularnością ze strony fanów, którzy zaśmiewali się do łez, oglądając perypetie mieszkańców kamienicy na ulicy Ćwiartki 3/4. Jedną z najbardziej lubianych przez telewidzów postaci od lat był grany przez Ryszarda Kotysa Marian Paździoch, który w ostatnim sezonie serialu widywany był przez widzów coraz rzadziej. Wszystko przez chorobę aktora grającego role, który cierpli na demencję. Teraz, zamiast niego w serialu ponoć ma pojawić się zupełnie inny mieszkaniec kamienicy, który jednak związany jest z Paździochem więzami rodzinnymi. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PO GALERIĄ

Nowy bohater będzie cżłonkiem rodziny Paździocha

Okazuje się, że w miejscu zamieszkiwania państwa Kiepskich pojawi się nowy lokator, mianowicie syn Mariana Paździocha, w którego wcieli się Sławomir Szczęśniak. Mówi się, że zajmie on czas ekranowy Kotysa, który w serialu ma się pojawiać wyłącznie symbolicznie. Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce, kiedy z chorobą zmagał się Bohdan Smoleń, który w serialu wcielał się w rolę Listonosza Edzia. Czy Szczęśniak będzie dobrym zastępstwem dla Kotysa? A może stan zdrowia odtwórcy roli Mariana Paździocha się polepszy, a ten będzie pojawiał się w serialu tak często, jak przed laty? Na tą i na inne pytania odpowiedzi znajdziemy na wiosnę, kiedy w emisji pojawi się kolejny sezon Świata Według Kiepskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Brat Lary Gessler skomentował jej rozstanie. Zdradził, co stanęło im na przeszkodzie
  4. Mama Królikowskiego komentuje rozstanie z Wieniawą. Co na to syn?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News