Konflikt między Krystyną Pawłowicz i Jerzym Owsiakiem narasta od kilku lat. Jak się jednak okazuje, posłanka chce go wreszcie zakończyć na własną korzyść, dlatego też zdecydowała się na bardzo radykalny krok w tej sprawie. Prawdopodobnie sprowokował ją do tego gniew powodowany ostatnimi komentarzami Owsiaka na temat jej postawy.

– Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać – powiedział jakiś czas temu wobec posłanki Owsiak.

Słowa te rozwścieczyły polityk oraz jej otoczenie, dlatego też zdecydowała się ona na radykalne kroki. Jak zapowiedzieli przedstawiciele Pawłowicz, wkrótce do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłyną oficjalne pozwy w tej sprawie.

– Miarka się przebrała. Dość już obrażania, drwin, szydzenia z mojej osoby. Pan Owsiak nawet z przeprosin zrobił kpiny. Nie pozwolę na to – powiedziała oficjalnie Pawłowicz.

Twórca WOŚP odmówił udzielenia oficjalnego komentarza na ten temat. Pojawić ma się on jednak, kiedy Owsiak oraz jego współpracownicy zapoznają się z treścią pozwu.

...

Zobacz również

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy