Pawłowicz: Wiem czemu Tusk nie chciał stać obok Dudy. Jest NIŻSZY! Ma kompleksy! Staje na paluszkach

Pawłowicz: Wiem czemu Tusk nie chciał stać obok Dudy. Jest NIŻSZY! Ma kompleksy! Staje na paluszkach Źródło:

Krystyna Pawłowicz skomentowała zamieszanie wokół pozowania do grupowego zdjęcia przez Donalda Tuska i prezydenta Dudę. Antyrządowe media podkreślały, że nikt nie chciał stanąć obok prezydenta Dudy, zaś prorządowe, że to Donald Tusk wyłamał się ze schematu i narobił zamieszania. Z kolei posłanka Pawłowicz ma inną teorię.

- A śmieszny, zakompleksiony dygnitarz unijny Tusk kluczył po stopniach podestu, rozpychając innych, aby tylko nie stanąć do wspólnego zdjęcia obok swego prezydenta Andrzeja DudyA jak wypchnięty już na swoje miejsce stanął przy nim,to wyszła cała prawda i powód jego dziecinnych "manewrów" - - komentuje Pawłowicz.

- Okazało się bowiem,że król unijny D.Tusk jest NIŻSZY od polskiego prezydenta A.Dudy. O pół głowy. Chociaż stawał na paluszkach. Haratanie w gałę nie pomogło. Napompowanie ego unijnym powietrzem też nie - dodaje. Z kolei część internautów uważa, że komentowana przez Pawłowicz scena jest rozdmuchana przez media i nie należy w niej się doszukiwać żadnej "afery". Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu