Pawłowicz nieoczekiwanie uderza w Kościół. "Jak tam frekwencja na mszach, co?"

Pawłowicz nieoczekiwanie uderza w Kościół. "Jak tam frekwencja na mszach, co?"

Krystyna Pawłowicz zadziwiła wyborców swym najnowszym wpisem na Twitterze! Całkowicie nieoczekiwanie uderzyła bowiem... w Kościół. Co napisała posłanka?

Pawłowicz jest kojarzona przede wszystkim z konserwatywnymi poglądami, przywiązaniem do Prawa i Sprawiedliwości oraz Kościoła. Tym razem jednak postanowiła ostro zaatakować wspólnotę wiernych za naszą zachodnią granicą.

Pawłowicz szokuje

- Episkopat Niemiec: komunia dla rozwiedzionych, którzy są w nowych związkach, dyskutuje o błogosławieństwie dla par homoseksualnych. A teraz chce "dialogu" z polskim Kościołem o jego "populizmie" w sprawie uchodźców... - rozpoczęła post Pawłowicz. ZOBACZ TAKŻE: Beata Szydło przyznała premię… samej sobie! Kwota powala - Niemiecki Episkopacie, a jak tam u Was frekwencja na mszach, co? - dodała także złośliwie posłanka, kolejny raz szokując kontrowersyjnym językiem.

Kościół pod ostrzałem

Nie wiadomo, w jaki sposób partia rządząca oraz polski Kościół zareagują na ostrą zaczepkę polityk. Ona oczywiście nie zamierza wycofywać się ze swych słów, z coraz większym oddaniem przykładając się do prowadzenia konta na Twitterze. ZOBACZ TAKŻE: Prokuratura zabiera się za ministra i wiceministra PiS. Mogą wylecieć Pawłowicz, Kościół Fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Wałęsa podał smutne informacje o ojcu. „Może to przypłacić życiem” Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu