Jak wynika z wpisu na Facebooku prof. Krystyny Pawłowicz, dziennikarka TVP Justyna Dobrosz-Oracz może zacząć się bać zmiany władzy.

Dziennikarka, która jak wynika z programów w TVP raczej daleko ma do Prawa i Sprawiedliwości, podpadła prof. Krystynie Pawłowicz, która zamieściła na Facebooku kontrowersyjny wpis.

Posłanka PiS straszy, że jesienią „nowa władza zadba o jej zdrowie”, a ona sama opłaci dziennikarce kurs dokształcający w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

„Kiedy urlop ma kontrowersyjna reporterka telewizyjna Pani JUSTYNA DOBROSZ-ORACZ z TVP I, sejmowa specjalistka od faktów medialnych? Czas wypocząć od tak „wyspecjalizowanego ” zajęcia… Na jesieni, nowa władza będzie musiała zadbać o Pani zdrowie… A ja, być może, opłacę Pani cykl wykładów dziennikarstwa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu….” – napisała prof. Pawłowicz.

Czy to oznacza, że dziennikarka jesienią pożegna się ze stanowiskiem? Przypominamy, że z TVP próbował uciec Piotr Kraśko, który również obawia się zmiany władzy.

pawłowicz

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również