No i rozpoczął się rok 2018, rok 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów rosyjskiego, austriackiego i prusko-niemieckiego.

W tym jubileuszowym roku lewacko-liberalna UE, a zwłaszcza Niemcy, Francja i pijacy z Luksemburga, z inspiracji polskiej targowicy, tj. totalnej opozycji odrzucającej demokratyczny, narodowy porządek w Polsce, finansowani przez zewnętrzny biznes pozbawiony możliwości dalszego, bezkarnego łupienia Polski i polskich pracowników – planują Polskę znowu pokonać.

ZOBACZ TAKŻE: HGW rozwścieczyła prawicę w Święto Niepodległości. Wystarczył jeden wpis

Rok 2018 będzie rokiem agresywnego grilowania Polski,szkodzenia jej, karania i sankcji.
Opozycja z pomocą zagranicy planują „ostatecznie rozwiązać kwestię polską”, sprawę „faszyzmu i nacjonalistyczno-katolickiej dyktatury” w europejskim cielcu możliwie już w tym roku. Tak, by by na 100-lecie odzyskania przez nas niepodległego, własnego państwa lewacy i marksiści, targowicka opozycja i im podobni mogli Polskę ostatecznie osłabić na tyle, by w 2019 roku wyborów parlamentarnych móc przekierować irytację Polaków przeciw swym patriotycznym, polskim władzom.

ZOBACZ TAKŻE: To trzeba zobaczyć! Niesamowity spot na Święto Niepodległości

W 2018 roku my Polacy musimy razem te wszystkie zagrożenia odpierać. Na 100-lecie odzyskania naszej państwowej niepodległości musimy, znowu razem robić wszystko, by naszej Polski znowu, przy zdradzie części polskich obywateli – nie stracić.
Na 100-lecie odzyskania naszej niepodległości nie zróbmy z niej prezentu Niemcom i Rosji.

źródło: facebook.pl/Krystyna Pawłowicz

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

One mają wszystko - oto 10 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH rodzin świata [ZOBACZ!]

...

Zobacz również