Kilkunastu posłów opozycji ciągle zalega w sali plenarnej Sejmu. Zapowiedzieli, że zostaną tam do wtorku – 20 XII. Tego samego dnia wznawia posiedzenie senat, który m.in.zajmie się rozpatrzeniem ustawy o emeryturach ubeckich.

Coś mi się zdaję, że opozycja w senacie może z pomocą siedzącej ciągle w Sejmie opozycyjnej chuliganerii sejmowej zrobić powtórkę z blokady procedowania w Sejmie ubeckiej ustawy. I tu też parawanem może być „obrona mediów” /lewackich/ i solidarność z poselskim chuliganem Szczerbą z PO. Warto być na tę realną groźbę prowokacji w Senacie przygotowanym.

Czy amerykańska firma Emitel nadająca sygnał TVP, która zablokowała od soboty odbiór TVP w południowej Polsce, m.in. w województwach dolnośląskim, lubelskim, opolskim i śląskim, bierze udział w hybrydowym zamachu stanu w Polsce? Czy Emitel na zewnętrzne polecenie testuje nasze możliwości i reakcje? Coraz większy obszar Polski, teraz już także Polska północna, jest pozbawiany dostępu do informacji rządowej, informacji od legalnych władz!

Polacy są poddawani tam już tylko kłamliwym przekazom mediów prywatnych, tvn, polsat i lewackim portalom. Emitel trzeba natychmiast zastąpić firmą polską! Natychmiast!!!

 

...

Zobacz również