UEFA ma nałożyć karę na Legię za oprawę meczu pokazującą
niemieckie zbrodnie w Polsce w czasie II wojny światowej.
Czy coś,co jest dumą Polaków,tj,ta NIEKOMERCYJNA,wstrząsająco prawdziwa oprawa przypominająca tragiczne losy Polaków może być w ogóle przedmiotem jakichkolwiek KAR !!!?? Za co? Za to ,że Polacy byli przez Niemców barbarzyńsko mordowani ? Odruchy narodowej czci i pamięci o ofiarach mają być karane ??.!!!

Dlaczego nie ma kar za komercyjną reklamę w trakcie meczów alkoholu,elektroniki czy sprzętu sportowego?
A dlaczego za odruchy pamięci o narodowych tragediach międzynarodówka piłkarska ma nas,Polaków karać?
Przecież polska konstytucja NAKAZUJE nam czcić pamięć ofiar ludobójstwa naszych przodków.
Mamy dobrą okazję,by PZPN wystąpił do UEFA,by nie zrównywały reklamy wódki i telewizorów z niekomercyjnymi informacjami o narodowych ,NIESPORNYCH wydarzeniach i rocznicach z historii danego państwa w trakcie meczów.

Czy opinia jakichś cwaniaków od kasy ponad wszystko z UEFA stoi ponad polską konstytucją i zdrowym rozsądkiem? Czy polscy kibice nie mają NIC do powiedzenia na SWOICH,polskich stadionach? Czy są niemymi poddanymi UEFA ,a ona bezwzględnym właścicielem polskich stadionów i polskich kibiców? Czy stadiony sportowe wyłączone mają być spod polskiej tradycji,spod polskości? To na polskich stadionach w Polsce nie możemy się czuć Polakami? Czy tereny stadionów oddaliśmy jakimś międzynarodowym para mafiom zbijającym miliardy na naszych obiektach?Jakim prawem?

Cała Polska czeka na tę kretyńską – kompromitującą tych macherów z UEFA od zarabiania na piłce – karę.Będzie dobra okazja do pokazania kosmopolitycznemu lewactwu naszej narodowej dumy i godności!
Czekamy,by w podziękowaniu kibicom Legii za piękną oprawę
móc uczestniczyć w narodowej zbiórce ,a właściwie w Narodowej Oprawie Powstańczej.

...

Zobacz również

Zobacz również