Kontrowersjom wokół postaci Krystyny Pawłowicz nie ma końca! Tym razem posłanka zadziwiła wyborców, ostro uderzając w ministra Jarosława Gowina. Co napisała polityk?

Kiedy jedna z najbardziej znanych i barwnych przedstawicielek Prawa i Sprawiedliwości założyła swoje konto na Twitterze, mogliśmy spodziewać się kontrowersji. Niewiele osób sądziło jednak, że Pawłowicz zaznaczy początek swej obecności na portalu w tak stanowczy sposób.

Posłanka postanowiła bowiem w krótkim wpisie uderzyć w Jarosława Gowina. Posłanka w charakterystyczny dla siebie sposób wytknęła mu coś, co jej zdaniem jest błędem.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Morawiecki właśnie powołał NOWEGO ministra

Nieoczekiwany atak Pawłowicz

– Min. J. Gowin dziś o politykach PIS-u po nazwiskach, per „Kaczyński” to, „Suski” tamto, a „Morawiecki” to jeszcze coś. No dobrze, jest Pan ładny, ale, skoro jest Pan od wyższej edukacji, to chyba raczej „prezes Kaczyński”, „premier Morawiecki” i „pan Marek Suski”. Co? – napisała złośliwie polityk.

Gowin nie zdecydował się odpowiedzieć posłance. Ona jednak z przytupem weszła na Twittera, zdobywając coraz większą liczbę obserwujących.

ZOBACZ TAKŻE: Słynna polska dziennikarka dostała szału w Sejmie! Zaatakowała posłankę PiS na oczach wszystkich

Pawłowicz
Fot. Twitter

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]


8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

...

Zobacz również