– Nieznajomość sensu demokracji i w konsekwencji nieuznanie wyników demokratycznych wyborów w Polsce z 2015 r przekształciły lewacką polską opozycję w zdesperowaną, bezsilną, ekstremistyczną bojówkę hybrydowo terroryzującą Polskę i Polaków swą nienawiścią i atakami na polskie społeczeństwo i struktury państwowe.

ZOBACZ TAKŻE: Warszawa: Największy protest w historii. „Walczymy do końca!”

Opozycja terrorystów z Sejmu i ich uliczni bojówkarze będący elementem lewackiej międzynarodówki, wspierani przez naszych zewnętrznych wrogów mają TYLKO JEDEN CEL – zastraszyć Polaków w naszym własnym państwie oraz upokorzyć i zniszczyć Polskę jako suwerenne, chrześcijańskie państwo narodowe.
Wewnętrzni i zewnętrzni agresorzy już nie przebierają w środkach. Atakują najcięższą bronią z zewnątrz i przechodzą coraz częściej do ataków fizycznych na przedstawicieli polskich, legalnych władz chcąc odebrać im prawowitość.
Jesteśmy świadkami samoupokarzania się i samodelegitymizowania się przedstawicieli antypolskiego lewactwa.

ZOBACZ TAKŻE: Pawłowicz rozwścieczona po parodii swojej osoby. „Jestem BARDZO ŁADNA!”

Być może trzeba będzie pomyśleć o delegalizacji organizacji wzywających już otwarcie do obalenia legalnych władz państwa ,których działalność jest już wprost wymierzona w konstytucyjny ,demokratyczny ustrój RP.

Krystyna Pawłowicz

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

9 największych kompromitacji totalnej opozycji

...

Zobacz również