Kanclerz Merkel dziś w Berlinie,że „bardzo poważnie” traktuje sytuację w Polsce i „nie może już trzymać języka za zębami”. Że „wyczerpująco porozmawia o tym z J-C Juncker’em”.

A czy pani kanclerz poruszy też sprawy łamania demokratycznych standardów w Niemczech,drastycznego ograniczenia wolności słowa i wolności religijnej chrześcijan,szykanowania dziennikarzy,łamania praw rodziców do wychowywania dzieci i prawa dzieci do naturalnej rodziny,łamania praw kobiet i odmowa ich ochrony czy choćby szerzącego się antysemityzmu? Sytuacja w Niemczech jest już bardzo poważna i zagraża sąsiadom…

Takimi naruszeniami traktatowych „wartości europejskich” powinna się zająć KE,o ile oczywiście przewodniczący Juncker będzie akurat dysponowany i nie nadużyje wody ognistej. Każda ingerencja i „zajmowanie się” przez Niemców i nie zawsze trzeźwą KE pomocą dla niemieckiej,antyrządowej targowicy w Polsce,wspieranie jej antydemokratycznych, antykonstytucyjnych akcji, szczególnie w dniach rocznicy napadu Niemiec na Polskę w. 1939 r. i trwających jeszcze obchodów pamięci Ofiar Powstania Warszawskiego,jest w praktyce dużym wsparciem dla jednoczenia się Polaków przeciwko odwiecznemu naszemu niemieckiemu agresorowi. A jeśli nadal, mając przecież legitymację wyborczą, będziemy reformować swój kraj, budować swą suwerenność ,to co nam zrobicie, pani Merkel? Pani nie chce już spokoju, więc czy ma być jakaś wojna?

Dla chorych ambicji jakiegoś herr Budki,frau de domo Woźniakowskiej czy pani osobistego kolegi pełniącego w UE funkcję „Polaka”.? Oni przecież już nigdy do władzy w wyzwolonej od pani kurateli Polsce nie wrócą.
Pani Merkel,proszę porachować,czy próżne nękanie i straszenie Polski i rozsierdzanie tym Polaków się pani opłaca…

źródło: facebook.com/KrystynaPawlowicz/

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków

...

Zobacz również