Według „odważnych” pracowników publicznego Teatru Powszechnego i ich obrońców, „SZTUKA” to prawo do wulgarnego ataku na chrześcijaństwo, polskość i narodowe wartości.

To KONIECZNOŚĆ wulgarnych, obscenicznych zachowań, wulgarnego traktowania symboli chrześcijaństwa i jego, oraz polskich świętych.

To konieczność wycierania sobie przez sztukmistrzów na scenie tyłków watykańską flagą, wieszanie figury świętego Jana Pawła II, zboczone, zdegenerowane używanie tej figury, skrajnie obraźliwe insynuacje. To chora nienawiść i pogarda dla innych. To wzywanie do ZBRODNI i zachęcanie do zbiórki na zabicie nielubianego, KONKRETNEGO polityka.

Jakaś JULIA WYSZYŃSKA, wpuszczona od kuchni na scenę niegdyś dobrego Teatru Powszechnego, sponsorowanego przez HG-W, ogłosiła ze sceny, że ZBIÓRKA na ZABÓJSTWO J.Kaczyńskiego i jego ŚMIERĆ byłaby jej „SCENĄ MARZEŃ”.

Oto rozumienie „teatru” i „sztuki” przez trupę PUBLICZNEGO Teatru Powszechnego. Wzywam do BOJKOTU tego teatru i wykonawców tej „klątwy”, gdziekolwiek dorabiają. Pana ministra Glińskiego i ministra Ziobrę proszę w imieniu wyborców o konkretną reakcję.

Krystyna Pawłowicz

...

Zobacz również