Poszukiwania trwały od prawie 3 miesięcy. Nie żyje Paweł

Poszukiwania trwały od prawie 3 miesięcy. Nie żyje Paweł Źródło: Pixabay - @Arcaion

Paweł przez wiele miesięcy był poszukiwany przez policję oraz rodzinę. Ostatecznie akcja doczekała się tragicznego zakończenia. Dowiedzieliśmy się, że mężczyzna nie żyje. Wiele osób wyraża swój smutek po jego śmierci.

Paweł został uznany za zaginionego już kilka tygodni temu, gdy dowiedzieliśmy się, że nie wrócił on do domu po jednym ze spotkań. Policja natychmiast rozpoczęła śledztwo, które przyniosło efekty dopiero po wielu dniach działań. Jego efekty z pewnością zaniepokoją wiele osób, które martwiły się o to, czy uda się odnaleźć mężczyznę całego i zdrowego.

Dowiedzieliśmy się, że ciało, które wyłowiono kilka tygodni temu z Wisły, należało własnie do Pawła S. O wynikach śledztwa poinformowała na Facebooku narzeczona zmarłego, która nie ukrywa swojego wielkiego smutku. Cała rodzina Pawła pogrążona jest w wielkiej żałobie, a powody tragicznej śmierci wciąż nie są wyjaśnione. Śledztwo z pewnością potrwa jeszcze wiele dni.

Paweł S. nie wrócił do domu po spotkaniu

W nocy z 2 na 3 marca Paweł miał udać się na spotkanie służbowe w jednym z krakowskich hoteli. Po jego zakończeniu wraz z kolegami z pracy postanowił udać się do jednego z najbardziej znanych klubów, jednak ostatecznie musiał zmienić swoje plany. Wszystko przez to, że nie został wpuszczony do lokalu. Pod klubem widziano go po raz ostatni.

Ostatnie logowanie z jego telefonu miało miejsce pamiętnej nocy tuż po 3.00. Rano rozpoczęły się poszukiwania Pawła, które trwały aż do teraz. W sprawie doszło do przełomu, gdy pod koniec kwietnia w pobliżu jednego z krakowskich mostów odnaleziono niezidentyfikowane zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Dopiero badanie DNA wskazało na to, że ciało należało do zaginionego mężczyzny.

Paweł przez kilka tygodni był uznawany za zaginionego

- Zamiast serca mam ziejącą dziurę, czuję, jakbym rozpadła się na miliard kawałków, a żal i pustka to przy tym nic nie znaczące słowa. Proszę was o jedno, dbajcie o siebie nawzajem. Niech ta sytuacja będzie dla wszystkich nas przestrogą, że życie ma się jedno, a ono jest bardzo kruche. Każdemu z Was również życzę spotkać na swojej drodze taką miłość, jaką mieliśmy z Pawciem, życzę wam kogoś, kto was będzie kochał, wspierał i szanował bezgranicznie - pisze narzeczona Pawła S.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyczyny śmierci mężczyzny do dziś są wyjaśniane przez policję, choć już teraz możemy być pewni, że doszło do ogromnego dramatu. Rodzina do dziś nie może poradzić sobie z wielką tragedią, do której doszło. Wiele osób długo nie będzie mogło zapomnieć o przykrym zdarzeniu.

  1. Aktorka kultowego serialu TVP przeżyła prawdziwe piekło! Okropna choroba zabrała jej radość życia. "Ból był koszmarem"
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu