Paweł Małaszyński przed laty boleśnie rozstał się z wielką gwiazdą Polsatu. Kim jest obecna żona aktora Joanna?

Paweł Małaszyński przed laty boleśnie rozstał się z wielką gwiazdą Polsatu. Kim jest obecna żona aktora Joanna? Źródło: youtube/radio_zet/

Paweł Małaszyński już kilka dobrych lat temu rozstał się ze swoją partnerką, z którą wydawało się, wiązał naprawdę poważne plany. Życie jednak zweryfikowało wszystko na własny sposób, a aktorowi przypisało zupełnie inną kobietę. Kim jest jego ukochana żona?

Paweł Małaszyński niechętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych. Zdecydowanie woli oddzielić je od życia zawodowego i dokładnie pilnuje, by nic zbyt osobistego nie wypłynęło do tabloidów. Często zdarza się, że niektóre kwestie nie potrzebują jego aprobaty, by pojawić się na portalach plotkarskich. Są również osoby, które na tematy nieco bardziej osobiste zdecydowanie chętniej się wypowiadają. 

Paweł Małaszyński złamał serce partnerce 

Już kilka lat temu w mediach całkiem głośno było o relacji Małaszyńskiego i gwiazdy Polsatu Anety Todorczuk. Zdecydowana większość osób kojarzyć ją może z serialu "Samo życie", gdzie zagrała główną rolę, jednak informacje na temat związku z przystojnym aktorem sprawiają, że interesuje się nią jeszcze większe grono. Wówczas wszystko wskazywało na to, że ich relacja jest naprawdę owocna i może stać się o wiele bardziej poważna. Dopiero z biegiem czasu prawda okazała się zupełnie inna, co jak się okazuje, największym rozczarowaniem było dla Todorczuk, dla której ponoć Paweł był pierwszą, wielką miłością. 

- Byłam potwornie zakochana. Chciałam, żeby był moim mężem. To było bardzo bolesne rozstanie - wyznała aktorka. 

Jak mogliśmy dowiedzieć się jakiś czas temu, do rozstania doszło chwile po tym, jak Aneta dostała się na aktorstwo, natomiast jej partnerowi się to nie udało. Ciężko jest określić, co mogło być dokładnym powodem zerwania, jednak wiele osób uważa, że to właśnie niepowodzenie Małaszyńskiego sprawiło, że związek zakończył się fiaskiem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest jego obecna żona? 

Paweł z biegiem czasu poznał inną kobietę i to właśnie z nią postanowił ułożyć sobie życie. Wybranką serca aktora jest Joanna Chitruszko - jego koleżanka z liceum. Na jej temat wiadomo jednak niewiele, co wynika między innymi ze skrzętnego ukrywania życia prywatnego przez Pawła. Mimo to nie jest tajemnicą, że małżonkowie tworzą naprawdę zgrany duet, czego owocem jest dwójka ich dzieci. Ponoć już od lat tworzą udane małżeństwo, a ich miłość do siebie wciąż nie przemija.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?  


Źródło: wp  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News