Kukiz z serca o PiS i PO: Wy GNOJE pod krawatami, jesteście ŚCIERWEM, zapłacicie za to!

Kukiz z serca o PiS i PO: Wy GNOJE pod krawatami, jesteście ŚCIERWEM, zapłacicie za to!

Paweł Kukiz szturmem wszedł do polskiej polityki. Teraz lider Kukiz'15 mówi wprost, co sądzi o PiS i PO. "Wy GNOJE pod krawatami, jesteście ŚCIERWEM, zapłacicie za to!"

Paweł Kukiz dosłownie wściekł się na wczorajszą decyzję senatorów ws. referendum konsultacyjnego dotyczącego zmiany konstytucji  Lider Kukiz'15 od początku domagał się wszakże zmiany ustawy zasadniczej.

Paweł Kukiz jest wściekły

- Jedno tylko powiem – jesteście bydlakami. Antyobywatelską burżuazją. Hołotą postbolszewicką, gnojami, które dla synekur i apanaży gotowe są sprzedać cały Naród – napisał na Facebooku Kukiz, tuż po tym, jak Senat podjął taką, a nie inną decyzję. Według Kukiza parlamentarzyści PO i PiS "łapa w łapę" stanęli przeciwko Polsce. „POPiSowym ścierwem jesteście i prędzej czy później za to zapłacicie” - dodał jeszcze. Zaznaczył, że wszyscy mogą go podawać do sądu - już mu nie zależy. Prezydent Andrzej Duda najpewniej nie spodziewał się aż tak mocnej reakcji tego właśnie polityka. Mogliśmy przypuszczać, że będzie on niezadowolony, ale, że posunie się do aż takich komentarzy - jesteśmy zaskoczeni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca tajemnica syna Zamachowskiej. Zmaga się z poważną chorobą
  2. Gwiazda znana z TVP atakuje stację. „Zrobili to na oczach milionów ludzi”
  3. Polityk PiS właśnie zapowiedział CAŁKOWITĄ likwidację TVN!
  4. Totalna kompromitacja Brudzińskiego. Tej wpadki mu nie zapomną
  5. Głosowanie było NIELEGALNE! Oto jak PiS złamało prawo, mamy niezbite dowody
Paweł Kukiz youtube.com Prezydent RP Andrzej Duda przemawia na obchodach 550-lecia parlamentaryzmu polskiego. Fot. Jakub Szymczuk/KPRP Wikimedia Commons/MEDIA WNET (Paweł Kukiz) Źródło: wprost.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News