Jak podaje Paweł Kukiz, jest zmuszony przerwać kampanię ze względu na stan zdrowia jego taty. To on miał uczyć go miłości do Polski, więc przeprosił wyborców i odwołał spotkania.

Kukiz poprosił wyborców o modlitwę w intencji swojego ojca, Tadeusza. Jak podaje Gazeta.pl, spotkania zostaną odwołane do końca kampanii.

„Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam.” – pisze Kukiz.

Wczoraj o muzyku było głośno w związku z zamieszaniem wokół jego umowy z Januszem Korwin-Mikke. Chodziło o to, że lider partii KORWiN podczas debaty w TVP Info udowadniał wyborcom, że JOW-y prowadzą do zabetonowania sceny politycznej i systemu dwupartyjnego. Paweł Kukiz poczuł się oszukany i powiedział, że zamierza szukać sojuszy gdzie indziej, przede wszystkim z Jackiem Wilkiem i narodowcami.

źródło: onet.pl

...

Zobacz również