Paweł Kukiz przerywa kampanię

Paweł Kukiz przerywa kampanię

Jak podaje Paweł Kukiz, jest zmuszony przerwać kampanię ze względu na stan zdrowia jego taty. To on miał uczyć go miłości do Polski, więc przeprosił wyborców i odwołał spotkania.

Kukiz poprosił wyborców o modlitwę w intencji swojego ojca, Tadeusza. Jak podaje Gazeta.pl, spotkania zostaną odwołane do końca kampanii.

"Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam." - pisze Kukiz.

Wczoraj o muzyku było głośno w związku z zamieszaniem wokół jego umowy z Januszem Korwin-Mikke. Chodziło o to, że lider partii KORWiN podczas debaty w TVP Info udowadniał wyborcom, że JOW-y prowadzą do zabetonowania sceny politycznej i systemu dwupartyjnego. Paweł Kukiz poczuł się oszukany i powiedział, że zamierza szukać sojuszy gdzie indziej, przede wszystkim z Jackiem Wilkiem i narodowcami.

źródło: onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News