Paweł Kukiz: Pojęcia nie mam jakie są powody, że ludzie dają sie w to wkręcać

Paweł Kukiz: Pojęcia nie mam jakie są powody, że ludzie dają sie w to wkręcać

Paweł Rabiej z .Nowoczesnej ogłosił niedawno, że jest gejem. Ze względu na to, że Rabiej zasiada w sejmie, jego coming out jest szeroko komentowany. Zdaniem Kukiza - to tylko temat zastępczy. 

Według Pawła Kukiza tematy światopoglądowe takie jak homoseksualizm czy aborcja są podejmowane tylko po to, żeby odwrócić uwagę od ważniejszych spraw ustrojowych czy gospodarczych.

- No to się znów zaczyna.... Powtórka z rozrywki. Wczoraj info o coming outcie Rabieja a przez ten cały tydzień (mogę sie załozyć) będzie o aborcji. Nie o podatkach, bandyckich ZUS-ach, ponad 2 milionach Polaków wypedzonych za granicę, dramatycznej sytuacji w systemie zdrowotnym, skandalicznych emeryturach ale za to o gejach, zwiazkach partnerskich, aborcji i wybuchach. Pojęcia nie mam jakie są powody, ze ludzie dają sie w to wkręcać, że są gotowi się pozabijać wzajemnie za jednych albo drugich i robić za tło tych partyjnych dworów choc nic z tego nie mają oprócz obowiazku odrabiania pańszczyzny. Dlaczego nie potrafią zrozumiec, że trzeba zmienić ustrój, organizacje Państwa i odebrac partyjniakom przywilej zawłaszczania Polski. Że trzeba zmienić ordynacje wyborczą, zmniejszyć próg frekwencyjny przy referendum i wprowadzić obowiazek wykonania jego wyniku dla władz, wprowadzić system prezydencki i obnizyc podatki. Dopóki Naród tego nie zrozumie będzie gnebiony fiskalnie przez tych bezkarnych cwaniaków, którzy odwracają uwagę od swojego wampiryzmu właśnie takimi tematami, które wzbudzają emocje i powoduja coraz wieksze podziały. Dziel i rządź. Od 1945 roku. Jak długo jeszcze? - tłumaczy Kukiz.

Zgadzacie się z liderem Kukiz '15?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News