Kukiz rzucał ku*wami na prawo i lewo. Wszystko nagrano i wyrzucono do sieci

Kukiz rzucał ku*wami na prawo i lewo. Wszystko nagrano i wyrzucono do sieci Źródło: YouTube - TAKT. TV

Paweł Kukiz znany jest ze swojego temperamentu i z tego, że nie zamierza dusić w sobie tego, co go denerwuje. Jego ostatnia wypowiedź została jednak uznana za przesadzoną. Polityk zapomniał się przed kamerami.

Paweł Kukiz uznawany jest za polityka wyjątkowego. Wszystko przez to, że zazwyczaj polscy parlamentarzyści starają się trzymać nerwy na wodzy i prowadzić kulturalną dyskusję na pewnym poziomie. Nie zawsze udaje się tego dokonać, jednak dotychczas nikt nie miał z tym tak wielkiego problemu, jak przewodniczący jednej z największych partii w naszym kraju.

Muzyk-polityk postanowił udzielić wywiadu, w którym miał okazję zabrać głos na temat tego, co dzieje się obecnie w jego partii. Słowa Pawła Kukiza wywołały ogromne poruszenie, bo w pewnym momencie poniosło go do tego stopnia, że zaczął używać wulgaryzmów, chcąc wyrazić swoją ogromną wściekłość. Kamery uwieczniły, jak rzucał przekleństwami na prawo i lewo. 

Paweł Kukiz przeklinał przed kamerami

Popularny polityk pojawił się w polskiej polityce w 2015 roku, gdy zdobył świetny wynik w wyborach prezydenckich i wiele wskazywało na to, że w wyborach parlamentarnych może dojść do prawdziwego przełomu na polskiej scenie politycznej. Ostatecznie Paweł Kukiz zdobył mandat poselski i od tego czasu regularnie dostarcza nam emocji za sprawą swoich wypowiedzi.

Trudno jednak zrozumieć aż tak agresywne zachowanie polityka, który pojawił się w jednym z popularnych programów internetowych, by porozmawiać o tym, co obecnie dzieje się w państwie. Pojawiło się kilka wypowiedzi dotyczących planów partii na nadchodzące wybory do Sejmu, ale uwagę przykuły bardzo agresywne słowa Kukiza.

Paweł Kukiz nie powstrzymał emocji

Polityk stracił nad sobą panowanie i zaczął przeklinać. 

- Lepiej atakować i k***a mieć cały czas mieć 2 proc. poparcia. Nie puścicie mi tego, okej? Nie chce mi się gadać. Wy k***a w ogóle nie myślicie. Nawet gdybym miał hasło „zielona gruszka dla każdego Polaka” i gdyby to złapało, to trzeba z tym hasłem iść i trzeba je wspierać - powiedział przed kamerami Paweł Kukiz, wywołując spore kontrowersje.

Dzisiaj grzeje: 1. 19,5% Polaków uważa, że problem lotów Marka Kuchcińskiego został już w pełni rozwiązany
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Internauci wyrazili już swoje zdanie na temat zachowania szefa wielkiej partii. Stwierdzili w komentarzach, że znany polityk, który reprezentuje nasz kraj jako jedna z twarzy opozycji, nie powinien wyrażać się w ten sposób, bo może sprawić, że kolejni wyborcy odwrócą się od jego partii. Inni twierdzili, że takie zachowanie jest dobre, bo potwierdza, że Kukiz angażuje się w swoją pracę.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Posunął się do strasznej rzeczy, żeby naciągać kobiety na pieniądze. Nie miały szans z jego oszustwami
  4. Dzieci konały w płomieniach, najmłodsze miało 8 miesięcy. Koszmarne wiadomości z zagranicy obiegły media
  5. W biały dzień skatował i brutalnie zgwałcił 8-latkę. Dzień wcześniej sąd zwolnił go do domu
  6. Finalistka "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala. "To najgłupszy wypadek w moim życiu"

źrodło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu