Paweł Królikowski nie doczekał radosnej nowiny
By Fryta 73 - praca własna / CC BY-SA 2.0 / https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Pawe%C5%82_Kr%C3%B3likowski_(2018).jpg
Irmina Jach - 30 Września 2020

Niestety, Paweł Królikowski nie doczekał radosnej nowiny. W jego rodzinie szykuje się wielkie świętowanie

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku w Warszawie. Miał zaledwie 58 lat. Uwielbiany aktor przegrał nierówną walkę guzem mózgu. Liczna rodzina gwiazdora pogrążyła się w żałobie. Od pory jego przedwczesnej śmierci ich życie nie wygląda już tak samo. Bliscy robią jednak wszystko, by ich życie biegło dalej. Ostatnio do mediów trafiła radosna nowina.

Paweł Królikowski zmarł, nie doczekawszy najważniejszych momentów w życiu swoich ukochanych dzieci. Liczne komplikacje zdrowotne nie dały mu żadnych szans na przeżycie. Przedwcześnie zmarły aktor został pochowany 5 marca 2020 w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Beata Szydło przekazała wiadomość o śmierciZ ostatniej chwili: śmierć nadeszła nagle, Beata Szydło pogrążyła się w smutku. Spływają kondolencjeCzytaj dalej

Paweł Królikowski nie doczekał ważnej chwili w życiu swojego syna

Paweł Królikowski był człowiekiem, który ponad wszystko cenił sobie rodzinę. Wspólnie z gwiazdą serialu "Klan" doczekał się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julii i Marceliny. Spędzali razem każdą chwilę, celebrując każde ważne wydarzenie. Aktor nie ukrywał, że ma nadzieję, że wartości, które przekazywał swoim dzieciom, zaowocują tym, że wszyscy założą szczęśliwe rodziny i będą mieli udane życie. Na ten moment tylko jedna z pociech gwiazdorskiej pary zdecydowała się na opuszczenie rodzinnego domu. Najstarszy z synów Pawła Królikowskiego, Antek, miewał wiele przelotnych związków, ale dotychczas nie udało mu się związać z żadną z kobiet na stałe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Dokładnie przed rokiem jeden z synów Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej został ojcem. 28-letni Jan Królikowski i była partnerka jego brata, Antka, Joanna Jarmołowicz, doczekali się synka, Józia. Niestety, Paweł Królikowski nie doczekał tej wspaniałej chwili. Jego żona nie kryła zachwytu faktem, że została babcią.

- Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam, bo od dawna chciałam być babcią - zwierzała się w jednym z wywiadów Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Paraliżujące odkrycie policji. Niestety, sprawdził się najgorszy scenariusz, miał tylko 17 lat

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

Już w rodzinie Królikowskich dojdzie do kolejnego ważnego wydarzenia. Przyjaciółka familii, w rozmowie z jednym z tabloidów, zdradziła, że już wrótce Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz staną na ślubnym kobiercu. Para niedawno oficjalnie się zaręczyła. Młodzi zakochani chcą, żeby Józio wychowywał się w pełnej, tradycyjnej rodzinie. Niestety, Paweł Królikowski nie będzie świadkiem ceremonii ślubnej ukochanego syna. Śmierć nadeszła zdecydowanie zbyt szybko.

- Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył - mówiła znajoma rodziny Królikowskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Koło fortuny" ujawniła, jak naprawdę pracuje jej się w TVP. Bezlitosne słowa
  2. Dotarliśmy do pierwszego wywiadu Adama Małysza w telewizji. Niewiarygodne, jak wtedy wyglądał, spadliśmy z krzeseł (FOTO)
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Jedna łyżka dodana do panierki sprawia, że kotlety schabowe smakują lepiej niż kiedykolwiek. Klasyczny trick szefa kuchni zachwyca Polaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News