Wdowa po Królikowskim tęskni za mężem. Tak wygląda teraz jej życie w zamknięciu

Wdowa po Królikowskim tęskni za mężem. Tak wygląda teraz jej życie w zamknięciu Źródło: Instagram.com malgorzata_ok

Paweł Królikowski odszedł ponad miesiąc temu, ale jego rodzina wciąż przeżywa ogromną żałobę. Wdowa po aktorze tęskni za mężem. Dom przypomina jej o stracie.

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku po długie walce z chorobą. Jego śmierć wstrząsnęła nie tylko rodzina i bliskimi, ale również fanami oraz całym środowiskiem aktorskim w Polsce. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wciąż tęskni za zmarłym mężem, teraz utknęła w ich wspólnym domu, gdzie każdy kąt przypomina jej o stracie.

Paweł Królikowski zmarł ponad miesiąc temu

Uwielbiany aktor długo walczył o powrót do zdrowia. Od grudnia 2019 roku przebywał na oddziale neurochirurgicznym w jednym z warszawskich szpitali, niestety, zmarł 27 lutego 2020 roku, a jego odejście wstrząsnęło zarówno bliskimi, jak i wielbicielami oraz kolegami po fachu. Na pogrzebie mężczyzny, który odbył się 5 marca na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, zjawiły się prawdziwe tłumy.

Po śmierci męża, Małgorzata Ostrowska-Królikowska rzuciła się w wir pracy, to był jej sposób na przetrwanie żałoby. Na planie serialu "Klan" pojawiła się niedługo po pogrzebie ukochanego.

- Nie chciała skorzystać z urlopu, zgłosiła gotowość do udziału w zdjęciach już następnego dnia po pożegnaniu męża - powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z "Życiem na gorąco".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wdowa po Pawle Królikowskim bardzo tęskni za mężem

Niestety, dwa dni po powrocie do pracy, aktorka ponownie musiała zrezygnować z grania. Ze względu na panującą w kraju pandemię koronawirusa producenci serialu zdecydowali o zawieszeniu pracy na planie. Kobieta zaszyła się w domu w podwarszawskim Zalesiu Górnym ze swoimi dziećmi. Wybudowała go razem z mężem ponad 20 lat temu, kiedy przeprowadzili się z Wrocławia do Warszawy.

- To prawdziwy azyl dla nas i dla dzieci. Spełniły się nasze marzenia: mamy własne miejsce na ziemi, do którego uwielbiamy wracać po pracy - wyznała aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Teraz, kiedy gwiazda przechodzi ciężkie chwile, dom jest dla niej miejscem pełnym bolesnych wspomnień. Dlatego postanowiła skorzystać z wolnego czasu i wraz z dziećmi wyremontować mieszkanie. W planach jest m.in. malowanie kuchni oraz sypialni. Kobieta ma nadzieję, że to zajęcie uciszy jej tęsknotę za ukochanym mężem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News