Paweł Królikowski grób
wikimedia, autor: Fryta 73 from Strzegom
Patryk Przybyłowski - 28 Października 2020

Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda grób śp. Pawła Królikowskiego. Mamy onieśmielające zdjęcia

Paweł Królikowski odszedł z tego świata na początku obecnego roku. Widok jego grobu na 8 miesięcy po jego śmierci wyciska łzy.

Paweł Królikowski był aktorem, który zyskał sobie sympatię widzów m.in. dzięki roli Kusego w uwielbianym serialu widzów TVP "Ranczo". Widzowie cenili go również bardzo za udział w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niestety, na początku tego roku, media obiegła wiadomość o jego śmierci.

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuNieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuCzytaj dalej

Niestety, aktor od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które pierwszy raz dały o sobie znać w 2015 roku. Wtedy to, Paweł Królikowski przeszedł pierwszą operację mózgu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Po usunięciu tętniaka aktorowi udało wrócić się do pełnej sprawności. Niestety, po latach problemy neurologiczne wróciły ze zdwojoną siłą. Kolejną operację neurochirurgiczną musiał przejść w 2019 roku.

Tym razem sytuacja okazała się o wiele bardziej poważna i niestety aktor ostatecznie przegrał walkę o życie. Informacja o jego tragicznej śmierci obiegła media dokładnie 27 lutego 2020 roku. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat.

Paweł Królikowski zmarł w lutym tego roku

Uwielbiany Kusy z serialu "Ranczo" został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, a jego pogrzeb odbył się 5 marca. Już po śmierci, aktor został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Andrzeja Dudę. Odznaczenie zostało przyznane "za wybitne zasługi dla kultury polskiej".

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Wiadomo, co dzieje się z Andrzejem Dudą. Przerwano milczenie ws. protestów

2. Właśnie wydano ostrzeżenie dla Polaków. Może być niebezpiecznie

3. Kinga Duda przerwała milczenie. Wydała oświadczenie dot. protestów aborcyjnych

Po 8 miesiącach od śmierci aktora, w miejscu jego pochówku na próżno szukać pomnika. Jego brak wytłumaczyła faktowi wdowa po Pawle Królikowskim, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Aktorka wyznała, że miejsce, w którym został pochowany jej małżonek, musi się jeszcze dobrze "osadzić". Kiedy zatem fani aktora odwiedzający jego grób ujrzą pomnik? Wdowa po Królikowskim zapewniła, że do świąt Bożego Narodzenia na cmentarzu znajdzie się już odpowiedni pomnik.

Tak dzisiaj wygląda grób Pawła Królikowskiego:

Paweł Królikowski grób

Paweł Królikowski grób2

Źródło zdjęć: Super Express, screeny z programu: NIEZAPOMNIANI

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Rottweiler śmiertelnie pogryzł noworodka, chciał go zakopać. Koszmar rodziny
  3. Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"
  4. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  5. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  6. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  7. Gwiezdne wojny i kosmiczne imperia. Badacze ostrzegają przed katastrofalnymi skutkami podbojów
  8. Klasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efekt
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News