Paweł Królikowski nie żyje. Media podały najgorszą wiadomość

Paweł Królikowski nie żyje. Media podały najgorszą wiadomość Źródło: Wikimedia Commons/Fryta 73

Paweł Królikowski od dłuższego czasu zmagał się z chorobą neurologiczną, cała Polska kibicowała mu w walce. Niestety, dzisiaj media obiegły wyjątkowo smutne informacje, 58-letni aktor zmarł.

Paweł Królikowski tuż przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Fani wspierali go w walce z chorobą, rodzina również nie zostawiła go samego. Niestety, dzisiaj po południu media przekazały bardzo smutne wieści. Aktor zmarł w wieku 58 lat.

Media poinformowały, że Paweł Królikowski nie żyje. Rodzina i związek potwierdza

Na początku roku Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała w wywiadzie, że jej mąż wrócił do szpitala ze względu na infekcję. Co rusz w mediach pojawiały się informacje o coraz gorszym stanie zdrowia aktora. Mimo wszystko wszyscy liczyli, że mimo wszystko, uda mu się pokonać trudną chorobę. Inni celebryci pisali o nim w swoich mediach społecznościowych, fani przesyłali w komentarzach serdeczne życzenia. Niestety, jak podał "Super-Express", aktor już nie wyszedł ze szpitala.

Jeszcze kilka dni temu, aktor zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Dzisiaj Ewa Leśniak z ZASP potwierdziła informacje o jego śmierci. Jak podaje TVP, śmierć Królikowskiego potwierdziła również rodzina.

Wspomnienie Pawła Królikowskiego. Rodzina w żałobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paweł Królikowski ma na swoim koncie wiele znanych ról. Dużo popularności przyniosło mu wcielenie się w Kusego w serialu "Ranczo", za co otrzymał statuetkę Melonika za najlepszego aktora komediowego w trakcie Festiwalu Dobrego Humoru. Ponadto występował w serialach takich jak "Samo Życie", "Kryminalny", "M jak Miłość" czy "Przyjaciółki". Był również jurorem, w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości dot. emerytur. Prezydent wycofał się na ostatniej prostej
2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

Aktor miał żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, która również jest aktorką, podobnie jak jego brat Rafał. Razem z życiową partnerką miał piątkę dzieci, Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Antoni jest uważany w Polsce za jednego z bardziej obiecujących aktorów. Paweł Królikowski w kwietniu skończyłby 59 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Nie da się powstrzymać łez
  4. Kelnerka spojrzała na napiwek i nogi się pod nią ugięły. Natychmiast wybiegła z restauracji
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News