Żona Królikowskiego robi co może. Pojawiło się ich zdjęcie, łzy same płyną do oczu

Żona Królikowskiego robi co może. Pojawiło się ich zdjęcie, łzy same płyną do oczu Źródło: pikio.pl

Paweł Królikowski zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Artysta znany z "Ranczo" spędził całe święta w szpitalu, a przy jego łóżku cały czas czuwa żona i rodzina. Internauci oglądają wakacyjne zdjęcie rodziny Królikowskich, które ostatnio pojawiło się w sieci. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało aż takich problemów.

Paweł Królikowski znalazł się na ustach opinii publicznej po tym, jak w jego życiu doszło do przykrych problemów zdrowotnych. Artysta przez całe święta walczył o życie i po raz pierwszy nie było go w domu na święta Bożego Narodzenia. Internauci napotkali się na zdjęcie gwiazdora z żoną i nie mogą pohamować łez. Na tej fotografii widać, jak bardzo rodzina była daleka od problemów.

Paweł Królikowskich wspomagany przez rodzinę. Królikowscy jednoczą się wobec tragedii

Aktor, który przed świętami w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu, jest obecnie pod opieką sztabu lekarzy, ale także bliskich, którzy próbują czuwać przy głowie rodziny. Przy aktorze cały czas czuwa żona, a ostatnio do szpitala przyjechał także syn artysty - Antek Królikowski, który przez całą Wigilię czuwał przy ojcu.

Cała rodzina jest obecnie zjednoczona wobec choroby Pawła Królikowskiego i liczy na to, że stan aktora zacznie się poprawiać. Jak na razie jednak internauci są wstrząśnięci nagłym pogorszeniem stanu zdrowia artysty. Jeszcze w wakacje nic nie zapowiadało tragedii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie Królikowskich porusza. Internauci modlą się o zdrowie aktora

Na opublikowanym w wakacje zdjęciu możemy zauważyć, jak szczęśliwa rodzina Królikowskich spędza razem czas. Serialowy Kusy z Rancza był w bardzo dobrym stanie, a na jego ustach nie brakowało uśmiechu. Jak widać, los bywa czasem wyjątkowo okrutny i nieprzewidywalny. Mnóstwo internautów ma nadzieję, że artysta wróci do pełni zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. 
Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

- Biedny Paweł Królikowski. Mam nadzieje, że wróci do swoich bliskich jak najszybciej. Ta rodzina potrzebuje kochającego ojca i męża - napisał jeden z fanów aktora, który jest wstrząśnięty tak nagłym pojawieniem się choroby artysty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. W przyszłym roku czeka nas nowy, ogromny podatek. Nie uratuje nas nawet sprzeciw UE
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News