Najpierw Paweł Królikowski, teraz Małgorzata Kożuchowska. Media obiegła nagła wiadomość

Najpierw Paweł Królikowski, teraz Małgorzata Kożuchowska. Media obiegła nagła wiadomość Źródło: youtube.com Polskie Radio

Paweł Królikowski z powodów zdrowotnych zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Teraz rezygnację złożyła również Małgorzata Kożuchowska. Wciąż nie wiadomo, kto obejmie stanowisko zajmowane przez wspomnianych aktorów. Ich zadania będą teraz wypełniali zastępcy.

Niedawno Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich z powodów zdrowotnych. Choroba uniemożliwiła mu dalsze pełnienie obowiązków. Dymisję złożyła również Małgorzata Kożuchowska. Obecnie ich zadania przejęli zastępcy, aż do czasu przeprowadzenia Walnego Zebrania.

Paweł Królikowski od dłuższego czasu zmaga się poważnymi problemami zdrowotnymi. Chociaż aktor jest otoczony troskliwą i profesjonalną opieką, jego stan wciąż nie jest zbyt dobry i Królikowski nadal przebywa w szpitalu. Dlatego artysta postanowił zrezygnować z pełnienia, niektórych funkcji. Na początku znany z roli Kusego w "Ranczu" opuścił grono jury w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Następnie przestał być prezesem Związku Artystów Scen Polskich. W jego ślady poszła również aktorka, Małgorzata Kożuchowska.

Paweł Królikowski i Małgorzata Kożuchowska nie są członkami ZASP-u

Obecnie Paweł Królikowski walczy o powrót do zdrowia, dlatego zrezygnował z najbardziej wyczerpujących obowiązków. Aktor przestał być członkiem jury popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo", zrezygnował również z pełnienia funkcji prezesa ZASP-u. Dzięki temu Królikowski chce dać sobie więcej czasu na regenerację, aby móc w pełni sił wrócić na scenę. Niedawno organizacja ZASP wydała oświadczenie, w którym informuje o zmianach w składzie zarządu. Okazało się, że nie tylko popularny Kusy z "Rancza" opuścił jej szeregi. Stanowisko wiceprezesa porzuciła także Małgorzata Kożuchowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sytuacji, w której Paweł Królikowski oraz Małgorzata Kożuchowska zrezygnowali z obowiązków związanych z działalnością w Związku Artystów Scen Polskich, funkcje te przejęli zastępcy. Krzysztof Szuster objął stanowisko prezesa, na miejscu zajmowanym dotychczas przez Kożuchowską pojawił się natomiast Krzysztof Górecki. Paweł Królikowski zmuszony był do podjęcia swojej decyzji w związku z obecnym stanem zdrowia. Aktorka jednak nie podała oficjalnego powodu rezygnacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Związek Artystów Scen Polskich zdecydował już, kto w zastępie obejmie obowiązki, z których zrezygnowali Paweł Królikowski oraz Małgorzata Kożuchowska. Na kolejnym Walnym Zebraniu zostaną wybrani nowi prezes oraz wiceprezes organizacji. Jednak na następne wybory trzeba będzie jeszcze poczekać. Zdecydowano, że zostaną przeprowadzone w tym roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Żona Zenka zostanie gwiazdą TVP? Polacy osłupieli na wieść, że ma zabłysnąć w nowej roli
  4. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  5. Matka odebrała synka ze żłobka. Pobladła, gdy zobaczyła, że na jego brzuszku ktoś napisał wstrząsającą wiadomość
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News