Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów

Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów Źródło: .

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu, stan aktora jest bardzo poważny. Mężczyzna podjął właśnie ostateczną decyzję, media podały smutne szczegóły.

Paweł Królikowski trafił do jednego z warszawskich szpitali w grudniu zeszłego roku. Od tego czasu wciąż przebywa pod opieką lekarzy. Stan zdrowia aktora jest bardzo poważny, niedawno przeszedł kolejną groźną infekcję. Popularny artysta podjął ostateczną decyzję, to niezwykle smutne wiadomości.

Paweł Królikowski wciąż w szpitalu

Problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego zaczęły się już kilka lat temu, jednak nawrót choroby nastąpił w 2019 roku. Tuż przed minionymi świętami Bożego Narodzenia aktor trafił na oddział neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Od tego czasu pozostaje pod opieką lekarzy. Niedawno przeszedł kolejną operację, która zakończyła się groźną infekcją. Stan mężczyzny jest bardzo poważny.

Popularny aktor podjął ostateczną decyzję w sprawie swojej pracy. Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. To niezwykle smutna wiadomość dla jego kolegów po fachu. Liczyli, że kreatywny i pełen pomysłów aktor zrobi wiele dobrego dla organizacji. Zarząd ZASP nie chce komentować medialnych doniesień.

– Musimy się spotkać i ustalić komunikat prasowy - powiedziała "Faktowi" Małgorzata Kożuchowska, wiceprezes ZASP.

Paweł Królikowski rezygnuje z pracy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królikowski objął funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich w 2018 roku. Decyzja aktora nie została jeszcze oficjalnie zaakceptowana przez ZASP. 

- Oficjalne stanowisko zostanie podane na stronie stowarzyszenia, kiedy rezygnacja zostanie przyjęta. Ma to nastąpić w marcu – poinformowała Izabela Kuzyszyn z komunikacji zewnętrznej ZASP.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda legendarnego serialu walczy z 4 stadium raka. Drastycznie się zmieniła, zdjęcie jest przygnębiające
2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”

Choć jest to wyjątkowo smutna decyzja dla całego środowiska artystycznego, poprzednik Królikowskiego, Olgierd Łukaszewicz, doskonale rozumie powody, dla których aktor postanowił złożyć rezygnację. 

– Pawłem powodowały względy zdrowotne. Mówi się, że wybory nowego prezesa będą w czerwcu. Słabo to widzę, ponieważ młodzież kompletnie nie rozumie tej organizacji. Musiałby to być ktoś w wieku 55 lat, kto może sobie pozwolić na przerwę w pracy. Bo model dawnego prezesa, kiedy wszystko robiło się społecznie, jest już nieaktualny. Ja bym się dzisiaj tej funkcji nie podjął – wyznał Olgierd Łukaszewicz w rozmowie z "Fakt".

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Królowe życia ukrywały przed widzami skandal? Dagmara przypadkiem wszystko ujawniła
  4. Poród okazał się stresujący i niebezpieczny dla dziecka. Po kilku dniach zobaczyła zdjęcie, na widok którego zamarła z niedowierzania
  5. Do czego służy mała kieszonka w damskich majtkach? Odpowiedź jest na tyle prosta, że aż zaskakująca
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News