Paweł Królikowski już otarł się o śmierć, uratowała go żona. Paskudna choroba może zaatakować każdego

Paweł Królikowski już otarł się o śmierć, uratowała go żona. Paskudna choroba może zaatakować każdego Źródło: YouTube / Zdrowie.pl

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Niepokojące doniesienia na ten temat potwierdził jego syn. 58-letni aktor już od czterech lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Żona uratowała mu wówczas życie.

Paweł Królikowski już od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. 58-letni aktor jeszcze w 2015 roku skarżył się na bóle głowy i wielokrotnie wymiotował. Wszystko za sprawą ugryzienia kleszcza. Kiedy do niepokojących objawów doszły problemy ze wzrokiem, jego żona nakłoniła go do natychmiastowego pójścia do lekarza. Jak się okazuje, kobieta uratowała mu życie. 

Paweł Królikowski w 2015 roku przeszedł poważną operację

U gwiazdora wykryto wówczas tętniaka mózgu. Juror "Twoja twarz brzmi znajomo" trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację wycięcia tętniaka. Niestety, na tym problemy się nie skończyły. Zaledwie kilka miesięcy po zabiegu aktor ponownie wylądował w szpitalu. Jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała wtedy, że droga to odzyskania pewnej sprawności partnera nie będzie ani łatwa, ani krótka. Niestety, znowu miała rację.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problemy zdrowotne wróciły

Finał poprzedniego sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo" odbył się bez Pawła Królikowskiego. Aktor postanowił wytłumaczyć swoją nieobecność.  

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej - powiedział Królikowski podczas finału 11. edycji show, który odbył się właśnie w maju.

- Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - tłumaczył się juror. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Niestety, tuż przed świętami problemy wróciły. Aktor ponownie trafił do szpitala. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia Bożego Narodzenia w domu wśród bliskich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News