Zdjęcie wnuka Pawła Królikowskiego podbija sieć. I nie bez powodu, co za widok

Zdjęcie wnuka Pawła Królikowskiego podbija sieć. I nie bez powodu, co za widok

Paweł Królikowski byłby szczęśliwy, widząc, jak rośnie jego wnuk. Asia Jarmołowicz właśnie pokazała nowe zdjęcie synka, a miała ku temu bardzo ważny powód.

Paweł Królikowski ze szczęścia unosił się nad ziemią, gdy dowiedział się, że zostanie dziadkiem. Niestety, nie zdążył nacieszyć się nową rolą. Niedługo po tym, jak maluch pojawił się na świecie aktor trafił do szpitala, gdzie przebywał już do końca swoich dni. Na całą rodzinę Królikowskich spadła niewyobrażalna żałoba. Tym trudniej cieszyć się z rosnącego wnuka gwiazdora, wiedząc, jak bardzo marzył, by zostać dziadkiem. Teraz mama chłopca opublikowała w sieci nowe zdjęcie swojego synka, a miała ku temu nie byle jaki powód. 

Paweł Królikowski byłby dumny. Nowe zdjęcie wnuka obiega sieć 

W całym świecie show-biznesu aż zawrzało, gdy do sieci trafiły informacje, że była partnerka Antka Królikowskiego, Joanna Jarmołowicz, spotyka się teraz z jego młodszym bratem. Dyskusje narosły, gdy poinformowano, że para spodziewa się dziecka. Mimo licznych kontrowersji, jakie wywołał ten dość świeży związek, Jan i Asia do dziś są szczęśliwi, wspólnie wychowując synka Józefa. Swego czasu mówiono nawet, że Małgorzata Królikowska próbowała namówić syna na ślub, by nie żyli "na kocią łapę", jednak Jan dotychczas nie zdecydował się na ten krok. Niestety, gdy w ich życiu nadejdzie ten wielki moment, Pawła Królikowskiego zabraknie na ceremonii tak, jak teraz brakuje go na wielkim święcie wnuczka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie synka bawiącego się z tatą, z dumą podpisując, że Józef właśnie skończył pół roku. To wyjątkowa chwila, w której radość wciąż miesza się ze smutkiem, po stracie Pawła. Niemniej, cała rodzina stara się odpowiednio celebrować wyjątkowy dzień. Także i internauci przesłali moc życzeń dla rodziców i całej rodziny Królikowskich. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia

2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna

- Dziś mamy wielkie święto Józio kończy pół roczku i obchodzi swoje pierwsze imieniny bardzo kocham tych łobozów - napisała pod zdjęciem aktorka Joanna Jarmołowicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego żona walczy o życie. W obliczu pandemii wystosował ważny apel
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia
  4. Emerytury nie zostaną wypłacone w terminie? Jest oficjalna odpowiedź
  5. Są już wstępne wyniki sekcji zwłok wnuka Daniela Olbrychskiego. Straszne
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News