Paweł Królikowski, gest syna
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Nieopisany gest syna zmarłego Pawła Królikowskiego, trzymano go w tajemnicy. Nie można powstrzymać łez

Paweł Królikowski bez wątpienia byłby dumny, gdyby widział, na jaki gest zdecydował się jego syn. Wszystko przez długi czas było owiane wielką tajemnicą, ale teraz również fani mogli poznać prawdę.

Paweł Królikowski odszedł zbyt wcześnie. Po kilkuletniej walce z nowotworem, 27 lutego tego roku, opuścił nas na dobre. Informacja o jego śmierci była dla wszystkich ogromnym szokiem. Cała Polska skupiła wówczas wzrok na jego żonie, dzieciach i najbliższych przyjaciołach pogrążonych w głębokiej rozpaczy. Dziś ukochana Małgosia czy pociechy starają się wieść normalne życie, choć gdzieś w środku wciąż tkwi w nich ból po stracie ukochanego ojca i męża. Najstarszy syn aktora zdecydował się na niesamowity hołd dla Pawła.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Sympatycy wzruszeni gestem syna zmarłego gwiazdora. Paweł Królikowski byłby dumny

Antoni Królikowski to najstarsza latorośl Pawła i Małgorzaty. Był z ojcem szczególnie związany tym bardziej, że od lat również spełnia się jako aktor. Choć obaj aktywnie działali w tym zawodzie, nie mieli zbyt wielu okazji do wspólnej gry. Jak przypomina Pomponik, na krótko przed wielka tragedią pojawili się w serialu "W rytmie serca" wcielając się w ojca i syna. Niewielu jednak wiedziało, że Antek od zawsze marzył, by stworzyć wspólnie z tatą film, chciał, by ten wcielił się tam w główną postać. Niestety, choroba pokrzyżowała im plany, a młodemu Królikowskiemu nie udało się nakręcić nawet jednej sceny z ojcem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Okazuje się, że od momentu śmierci Pawła ma do siebie o to wielki żal. Z doniesień Pomponika wynika, że mimo to 31-latek chce zrealizować swój plan i w ten sposób oddać hołd ukochanemu tacie.

- Nie zdążyłem. To jest dla mnie duży ból - wyznał swego czasu młody aktor.

- Paweł był artystą, społecznikiem, ale dla Antka przede wszystkim fajnym tatą. I Antek chce to też pokazać w filmie. Ma już pomysł na scenariusz - zdradził informator magazynu "Świat i Ludzie".

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Kiedy Antkowi uda się zrealizować film? Tego zapewne nie wie nawet on sam. Wzruszeni fani już jednak trzymają za niego kciuki. Jak przytacza Pomponik, teraz dla rodziny Królikowskich najważniejsze jest Święto Zmarłych, które będzie pierwszym bez ukochanego Pawła. Mają nadzieję, że tego dnia będą mogli wszyscy razem się spotkać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Na orbicie Ziemi o mało nie doszło do kosmicznej katastrofy. Naukowcy alarmują
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News