Smutna prawda o Pawle Królikowskim. Wiadomo, co wydarzyło się w szpitalu

Smutna prawda o Pawle Królikowskim. Wiadomo, co wydarzyło się w szpitalu Źródło: instagram / antek.krolikowski

Paweł Królikowski miał poważne problemy zdrowotne, aktor trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Stan popularnego mężczyzny był bardzo poważny.

Paweł Królikowski już od dawna zmagał się z problemami zdrowotnymi. W grudniu, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, mężczyzna ponownie wylądował w jednym z warszawskich szpitali. Media przekazywały, że stan popularnego aktora jest poważny. Przyczyna jego pobytu w placówce wyszła na jaw.

Paweł Królikowski miał nawrót poważnej choroby

Uwielbiany aktor trafił do szpitala w grudniu i wciąż pozostaje pod opieką lekarzy na oddziale neurochirurgicznym. Jego stan zdrowia jest poważny, ale kłopoty zaczęły się już jakiś czas temu. Przed czterema laty wykryto u mężczyzny tętniaka mózgu i musiał przejść operacje, która uratowała mu życie, a później długą rehabilitację. Niestety, media donoszą, że choroba mózgu ponownie zaatakowała artystę.

W 2019 aktor znów trafił do szpitala i przeszedł zabieg, po którym pojawiły się komplikacje. W mózgu aktora powstał bardzo niebezpieczny krwiak, który wymagał natychmiastowej interwencji. To właśnie z jego powodu mężczyzna został przyjęty do szpitala tuż przed świętami.

- Takie powikłania po operacjach neurochirurgicznych nie są czymś wyjątkowym, dlatego, choć sprawa była poważna, rodzina starała się zachować spokój - miała powiedzieć w rozmowie z "Na żywo" przyjaciółka rodziny Królikowskich.

Paweł Królikowski pozostaje w szpitalu pod opieką lekarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo aktor ma bardzo osłabiony organizm, dlatego zmagał się również z groźną infekcją. Mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu, ale jego stan powoli się poprawia. Niestety, czeka go jeszcze długa rekonwalescencja, by powrócić do pełni sił. Na razie ogłoszono, że nie będzie w stanie wrócić na plan nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w którym pełnił rolę jurora. Nagrania mają ruszyć już pod koniec miesiąca. Fani są zrozpaczeni, że nie zobaczą swojego ulubieńca w nowych odcinkach show.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mama wielkiej gwiazdy. Toona kierowała jej karierą, była ciężko chora
2. 
Gorszych wiadomości dla emerytów być nie mogło. Nadchodzą czasy biedy i wysokich wydatków?

Telewizja Polsat nie zdecydowała jeszcze o tym, kto i czy w ogóle, zastąpi uwielbianego przez Polaków aktora. Nieoficjalnie podano informację, że propozycję złożono Bartkowi Kasprzykowskiemu, ale mężczyzna odmówił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Kamila Stocha po latach wyjawiła swoją tajemnicę. Wszystko stało się jasne
  3. Okropny poród zakończył się śmiercią. Straszne nagranie TVN, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Nie do pomyślenia, bracia zginęli w pożarze. Pogrzebano ich dopiero po roku, powód zwala z nóg
  5. Usłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywać

źródło: MSN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News