Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show Źródło: .

Paweł Królikowski trafił do szpitala przed świętami, stan aktora był bardzo poważny. Fani mężczyzny są zrozpaczeni po zapoznaniu się ze smutnymi informacjami. Telewizja Polsat musiała podjąć ostateczną decyzję.

Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Stan zdrowia uwielbianego przez Polaków aktora był bardzo poważny. Smutne wieści obiegły krajowe media, telewizja Polsat musiała podjąć ostateczną decyzję. Fani mężczyzny są zrozpaczeni, tego się nie spodziewali. 

Paweł Królikowski pracował w Polsacie

Aktor jest jednym z jurorów programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w programie pojawia się od samego początku. Widzowie pokochali go w tej roli, a ona sam świetnie się czuł oceniając występy kolegów po fachu. Niestety, niedawno stan zdrowia mężczyzny uległ nagłemu pogorszeniu, a tuż przed świętami aktor trafił do jednego z warszawskich szpitali.

Choć stan popularnego aktora bardzo się poprawił, mężczyzna wciąż przechodzi intensywną rekonwalescencję. Prawdopodobnie w najbliższym czasie nie będzie jeszcze czuł się na tyle dobrze, by wrócić do pracy. Telewizja Polsat podjęła ostateczną decyzję w sprawie najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", do której zdjęcia mają ruszyć już pod koniec miesiąca. Królikowski nie będzie obecny podczas realizacji kolejnych odcinków muzycznego show.

Paweł Królikowski nie będzie już jurorem w Polsacie. Są chętni na jego miejsce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na razie nie wiadomo czy miejsce zajmowane przez Pawła Królikowskiego w programie zajmie inny juror. Według nieoficjalnych doniesień, Polsat prowadzi rekrutację na nowego jurora. "Super Express" podał, że stanowisko odrzucił Bartek Kasprzykowski. Podobno stacja rozważa również kandydaturę Adama Strycharczuka oraz Kazimierza Mazura.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
2. Z ostatniej chwili: NFZ i resort zdrowia wydały oficjalne komunikaty ws. 2019-nCoV. Każdy Polak musi je poznać

Istnieje jednak szansa, że fotel jurora pozostanie pusty, dopóki Paweł Królikowski nie wróci do zdrowia. Na to najbardziej liczą fani popularnego aktora. Zdarzyło się już tak w innym programie. Puste miejsce oczekiwało na powrót Michała Malitowskiego w "Tańcu z gwiazdami", kiedy zrobił sobie przerwę w związku z depresją.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Tragiczna, wstrząsająca śmierć. Na profilu uwielbianej gwiazdy Polsatu pojawiła się dramatyczna wiadomość
  4. Niepokojące doniesienia o córce Agaty Dudy. Chodzi o jej zdrowie, nie tylko nałóg je niszczy
  5. IMGW pilnie ogłosiło żółty alarm dla 3 województw. Nagle stanie się niebezpiecznie, konieczna maksymalna ostrożność

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News