Łzy same napływają, trudno powstrzymać płacz. Paweł Królikowski nie wystąpił już nigdzie indziej, nagranie w sieci

Łzy same napływają, trudno powstrzymać płacz. Paweł Królikowski nie wystąpił już nigdzie indziej, nagranie w sieci Źródło: YouTube / Artyści Skolimów

Paweł Królikowski walczy o powrót do zdrowia, ale wciąż pojawiają się nowe komplikacje, a jego stan jest ciężki. W sieci właśnie pojawiło się ostatnie nagranie w jakim wziął udział aktor przed trafieniem do szpitala, jest niezwykle wzruszające.

Paweł Królikowski jest w ciężkim stanie. Po niedawnej operacji mózgu aktor przeszedł infekcję, która poczyniła duże spustoszenie w organizmie mężczyzny. Bliscy oraz fani artysty trzymają za niego kciuki. W sieci pojawiło się ostatnie nagranie, w którym Królikowski wziął udział przed hospitalizacją. Film jest niezwykle wzruszający.

Paweł Królikowski wciąż w szpitalu, stan zdrowia aktora jest poważny

Popularny aktor trafił do jednego z warszawskich szpitali tuż przed minionymi świętami Bożego Narodzenia. Paweł Królikowski przeszedł niedawno kolejną operację mózgu, jednak zabieg zakończył się poważną infekcją, która jeszcze bardziej osłabiła organizm mężczyzny. Choć stan zdrowia artysty jest bardzo ciężki, lekarze robią co mogą, by wrócił do zdrowia. On sam również się nie poddaje, a rodzina oraz fani bardzo wspierają aktora w walce z tętniakiem mózgu.

Niedawno w sieci pojawiło się ostatnie nagranie aktora, które zostało nakręcone tuż przed jego hospitalizacją. Mężczyźnie towarzyszy żona, a wideo jest niezwykle wzruszające. 

Paweł Królikowski wystąpił w nagraniu, wideo niedawno trafiło do sieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Artysta wraz z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską wziął udział w charytatywnym nagraniu. W sieci właśnie ukazał się teledysk do piosenki "Jest taki dom", który został stworzony jako forma wsparcia i promocji dla Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Oprócz aktorskiego małżeństwa, w teledysku wystąpili również tacy artyści, jak Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski, Olga Bończyk, Piotr Machalica, Joanna Kurowska, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Tkacz, Elżbieta Panas, Mariusz Wawrzyńczyk czy Alexandra Linda.

Dzisiaj grzeje: 1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Powód jest wyjątkowo rzadki
2. 
Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Fani chorego aktora są pod wielkim wrażeniem, że zmagając się z własnymi problemami zdrowotnymi, był w stanie udzielić się charytatywnie i pomóc również innym. Nagranie jest niezwykle wzruszające i już podbija sieć. Na platformie YouTube wyświetlono je już ponad 15 tysięcy razy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
  4. Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News