Koleżanka z pracy szczerze wypowiedziała się nt. Pawła Królikowskiego. Ciężko powstrzymać łzy

Koleżanka z pracy szczerze wypowiedziała się nt. Pawła Królikowskiego. Ciężko powstrzymać łzy Źródło: Wikimedia Commons/Fryta 73

Paweł Królikowski przechodzi przez trudny czas, ale może liczyć na wsparcie, które zapewnia mu nie tylko rodzina. Ostatnio na temat aktora wypowiedziała się jego koleżanka z pracy.

Paweł Królikowski ostatnio fatalnie podupadł na zdrowiu. Niedługo przed Bożym Narodzeniem wylądował w szpitalu i był w stanie zagrożenia życia. Przeszedł skomplikowaną operację, teraz czeka go długa rehabilitacja, przez co będzie musiał na jakiś czas zrezygnować z pracy. 

Paweł Królikowski otrzymał wsparcie od koleżanki z pracy

Ostatni raz na ekranie widzieliśmy Pawła Królikowskiego w trakcie finału hitowego programu Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo". Niestety, z powodu znacznego pogorszenia się stanu zdrowia aktora, spekulowano, czy będzie jurorem w kolejnej edycji. Wesprzeć go postanowiła jego bliska przyjaciółka z programu - Katarzyna Skrzynecka.

- Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - powiedziała z nadzieją Skrzynecka w wywiadzie dla "Super-Expressu". 

Żona przekazuje informacje o powrocie aktora do zdrowia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda więc na to, że wszyscy jurorzy oczekują powrotu swojego kolegi ze studia. Na razie nie wiadomo, kiedy Paweł Królikowski na dobre wróci do telewizji, ale jego żona podała wstępne informacje. Wszystko wskazuje, że jego pobyt w szpitalu nieco się wydłuży.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w ostatnim wywiadzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg 
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News