Paweł Królikowski żona
Instagram / Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Maria Wieczorek - 12 Stycznia 2020

Żona Pawła Królikowskiego opublikowała niewiarygodne zdjęcie. Nie da się oderwać wzroku

Paweł Królikowski nadał przebywa w szpitalu, gdzie trafił pod koniec zeszłego roku. Cały czas jest przy nim małżonka, która dopatruje nawet najdrobniejszych szczegółów związanych z jego rekonwalescencją. Internauci przypomnieli zdjęcie, które wrzuciła jakiś czas temu do Internetu, a które w obliczu tragedii nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Paweł Królikowski poznał swoją żonę Małgorzatę na egzaminach do szkoły aktorskiej we Wrocławiu. Artysta miał wówczas 21 lat, a jego ukochana - zaledwie 18. Para zdecydowała się na ślub w 1988 roku, a już rok później przyszedł na świat ich pierwszy syn, Antoni. Później małżonkowie doczekali się jeszcze dwóch synów - Jana i Ksawerego oraz dwóch córek - Julii i Marceliny. Najstarsze z rodzeństwa ma obecnie 31 lat, a najmłodsze - 13.

Psy ludzka twarzTrudno uwierzyć, że jest prawdziwy. Pies z ludzką twarzą podbija internetCzytaj dalej

Paweł Królikowski i jego żona są razem od 38 lat

Para przez lata wspierała się w karierze artystycznej oraz życiu rodzinnym. Wspólnie wystąpili nawet w filmie "Noc życia", którego oprawę muzyczną przygotował jeden z ich synów. Królikowscy niezmiennie uchodzą za jedno z najbardziej zgranych, dobranych małżeństw w krajowym show-biznesie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

To, jak oddaną i kochającą żoną jest Małgorzata Ostrowska-Królikowska, udowodniła bez wątpienia opieka, jaką otoczyła męża, gdy ten trafił do szpitala. Artystka nadal czuwa przy ukochanym, który wciąż musi niestety przebywać pod stałą opieką specjalistów.

Niezwykłe zdjęcie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Przy okazji minionych Walentynek gwiazda pokazała w sieci naprawdę wyjątkowe zdjęcie, przedstawiające ją "w końcówce dwudziestego wieku". Na fotografii widzimy młodziutką Ostrowską-Królikowską, która - jak sama przyznała - była wówczas bardzo zakochana.

Dzisiaj grzeje:

1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Mimo upływu wielu lat małżonkowie nadal wspierają się i niezmiennie o siebie dbają. Ich historia pokazała bez wątpienia, że w trudnym świecie show-biznesu można stworzyć zgrany związek, który przetrwa wiele wyzwań oraz trudnych chwil.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, sposoby na wsparcieNie tylko puszki wolontariuszy. Jest kilka innych sposobów żeby wspomóc WOŚPCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News