Syn Pawła Królikowskiego pokazał zdjęcie z tatą. Wystarczyło jedno słowo, fani płaczą morzem łez

Syn Pawła Królikowskiego pokazał zdjęcie z tatą. Wystarczyło jedno słowo, fani płaczą morzem łez Źródło: Instagram

Paweł Królikowski przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, od tego czasu jego fani nieustannie czekają na informacje odnośnie stanu zdrowia aktora. Dziś jego syn, Antonii Królikowski, opublikował zdjęcie, które podpisał tylko jednym słowem. To wystarczyło, by fani zalali się morzem łez.

Paweł Królikowski jest aktorem, który zyskał sympatię widzów za sprawą udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", a także dzięki roli Kusego w serialu "Ranczo". Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze informacje o tym, że aktor wylądował w szpitalu, cały kraj wstrzymał oddech, a wiadomości o jego stanie zdrowia były na wagę złota. 

Aktor Paweł Królikowski, o którego modli się cały kraj 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Paweł Królikowski został pilnie przewieziony do szpitala na oddział neurochirurgii. Od tego czasu fani aktora dowiedzieli się, że jego stan zdrowia się poprawia. Ostatnio żona aktora zdradziła, że jej mąż będzie wymagał rehabilitacji i leczenia za granicami naszego kraju, a dziś w sieci pojawiło się zdjęcie opublikowane przez Antoniego Królikowskiego. Syn aktora do tej pory nie komentował sytuacji ze swoim tatą, dlatego zdjęcie i jego podpis tym bardziej rozłożyły internautów na łopatki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paweł Królikowski na zdjęciu z synem 

To właśnie Antonii Królikowski jako pierwszy podał do wiadomości publicznej, że jego tata jest w dobrym stanie, a dramatyczne chwile z walką o jego życie się zakończyło. Teraz kiedy młody aktor podzielił się w sieci zdjęciem z tatą, fani spodziewali się najgorszych wiadomości.

Dzisiaj grzeje: 1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Smutne doniesienia o Małgorzacie Foremniak. Jej córka wszystko ujawniła

Na Instagramie Antoniego Królikowskiego pojawiła się fotografia, którą wykonano przed dramatycznymi wydarzeniami ostatnich tygodni. Na zdjęciu widać tatę z synem, którzy z uśmiechem od ucha do ucha, zbijają "żółwika" w złotej ramie. Podpis, który zamieścił Antonii ma tylko jedno słowo, ale to właśnie ono sprawiło, że internauci zalali się łzami. "Tato" i emotikona serduszka z królikiem wystarczyło, by syn przekazał, jak bardzo wspiera i kocha ojca. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#tato ❤️🐰

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News