Mocne doniesienia. Żona uratowała życie Pawła Królikowskiego.

Mocne doniesienia. Żona uratowała życie Pawła Królikowskiego. Źródło: instagram/malgorzata_ok/

Paweł Królikowski cudem uniknął najgorszego, a wszystko dzięki swojej żonie. Czujna Małgorzata nigdy go nie zawiodła i już dwukrotnie uratowała mu życie.

Paweł Królikowski przechodzi obecnie czas grozy. Tuż przed Wigilią trafił w poważnym stanie do szpitala, gdzie niestety musiał spędzić święta. Media obiegły przykre informacje, że stan zdrowia aktora nie jest najlepszy, a lekarze robią co mogą, by nie ziścił się najczarniejszy scenariusz. Wsparciem w trudnych chwilach jest i była dla niego rodzina, która przejęła na siebie odpowiedzialność w wypełnianiu wielu jego obowiązków. Tymczasem sieć obiegają wieści, że ukochana zrobiła dla niego jeszcze więcej, a mianowicie uratowała mu życie.

Gdyby nie ona, Paweł Królikowski mógłby nie żyć. Mocne doniesienia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski od lat tworzą zgrane małżeństwo, którego owocem jest 5 dzieci. Małżonkowie wspierają się w trudnych chwilach, szczególnie teraz, gdy gwiazdor po raz kolejny walczy o swoje zdrowie. Małgorzata i ich najstarszy syn, Antek, wypełniają teraz za aktora wszystkie obowiązki. 

To jednak nie koniec, bowiem jak donosi portal Pomponik, aktorka zrobiła dla ukochanego coś, co aż trudno wyrazić słowami. To dzięki niej Paweł wciąż żyje i ma możliwość walczyć o zdrowie. Okazuje się, że to właśnie Małgorzata jako pierwsza zauważyła, że z jego zdrowiem jest coraz gorzej i w odpowiednim momencie zabrała go do lekarza. Co więcej, podobna sytuacja miała miejsce kilka lat temu, na początku walki Królikowskiego z nowotworem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przed nim jeszcze długa droga

Jak donoszą media, ze zdrowiem aktora jest już o wiele lepiej, ale wciąż czeka go długa i wyczerpująca rehabilitacja. Mroczne chwile jednak powoli opuszczają rodzinę Królikowskich i pozwalają nieco zaznać spokoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc powrót do zdrowia wymaga czasu - mówiła ukochana Pawła. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News