Mało znane nagranie Pawła Królikowskiego. Nie wszystkim się spodoba co mówi

Mało znane nagranie Pawła Królikowskiego. Nie wszystkim się spodoba co mówi Źródło: .

Paweł Królikowski wciąż walczy o swoje zdrowie, a tymczasem media obiegło mało znane nagranie z jego udziałem. Nie każdemu spodobały się słowa, które wówczas padły z ust aktora.

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, gdzie trafił tuż przed Wigilią ubiegłego roku. Choć kilkukrotnie wiele wskazywało na to, że z jego zdrowiem jest już lepiej, szybko pojawiały się kolejne przeciwności, które uniemożliwiły mu opuszczenie placówki chociażby na święta czy Sylwestra. Jak wiadomo, problemy zdrowotne gwiazdora zaczęły się od zdiagnozowania tętniaka mózgu, o którym niejednokrotnie szczerze opowiadał. Choć aktor stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego i rozważnie podchodzić do wszystkiego, czym dzieli się z mediami, gdy już mówi o osobistych faktach, za każdym razem mówi szczerze. Tak było w przypadku choroby, ale i wiary, a nagranie z jego ówczesnej wypowiedzi odbija się coraz większych echem. 

Paweł Królikowski podzielił społeczność na pół. Jego słowa z mało znanego wcześniej nagrania nie każdemu się spodobały 

Blisko 3 lata temu w mediach pojawił się krótki film z udziałem Królikowskiego, w którym opowiedział o wychowaniu dzieci w wierze. Zdradził wówczas, że jego zdaniem wszystko zaczyna się od modlitwy oraz opowiedział, jak z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską odkrył, że Maryja jest wspaniałą opiekunką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świadectwo wiary gwiazdora "Ranczo" nie każdemu jednak się spodobało. Choć wierni fani poparli stanowisko swojego ulubieńca, niektórzy jawnie nie zgodzili się z jego opinią, a nawet śmiało stwierdzili, że osoba publiczna nie powinna głośno wypowiadać się na podobne kwestie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wspaniały hołd dla Anny Jantar. Natalia Kukulska nie kryje łez
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

- Odkryliśmy z moją żoną Małgorzatą w naszej wierze, w takim umiłowaniu Pana Boga, w pokazywaniu dzieciom kim jest Chrystus, jaką opiekunką jest Matka Boska, jak wielobarwnymi partnerami są w trudnych chwilach Wszyscy Święci. Ile radości jest w takim poczuciu, że człowiek na świecie nie jest sam. (...) Każda działalność, każde człowiecze dzieło, najmniejsze nawet, zaczyna się od modlitwy. Od pomysłu żeby się udało, żeby Pan Bóg dopomógł temu co robimy - wyznał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Myślisz, że nie jesz przeterminowanego i nadgniłego mięsa? Ujawniamy sposoby sklepów na "odświeżanie" jedzenia, porażające
  4. Małgorzata Rozenek w ciąży wylądowała nagle w szpitalu? Radosław Majdan opublikował zdjęcie, wyjaśniamy
  5. Irena Santor po śmierci Lipko zdradziła wszystko. Mało kto wiedział jaka była prawda

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News