Nie ma już wątpliwości, wiadomo co z Paweł Królikowskim. Doszło do niespodziewanego zdarzenia

Nie ma już wątpliwości, wiadomo co z Paweł Królikowskim. Doszło do niespodziewanego zdarzenia Źródło: .

Paweł Królikowski tuż przed świętami Bożego Narodzenia został pilnie przewieziony do szpitala. Kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o jego stanie zdrowia, nikt nie miał wątpliwości, że aktora czeka długi powrót do zdrowia. Dziś wszelkie wątpliwości zostały rozwiane i wiadomo już, jak potoczą się losy uwielbianego aktora.

Paweł Królikowski za sprawą serialu "Ranczo" oraz rozrywkowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" osiągnął status jednej z najbardziej cenionych postaci w polskim show-biznesie. Okazało się, że jego występy w telewizji niesamowicie przypadły do gustu widzów TVP1 i Polsatu. Nie może dziwić fakt, że tak wiele osób z  niepewnością śledziło doniesienia o stanie zdrowia ulubionego aktora i prezentera. 

Paweł Królikowski szybko nie wróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Od dwóch miesięcy każda wiadomość o stanie zdrowia aktora jest na wagę złota. Ostatnie doniesienia, które przekazała jego żona potwierdziły, że Paweł Królikowski jest w dobrej formie, ale będzie musiał wybrać się do Niemiec na rehabilitacje. 

Słowa Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej sprawiły, że obecność Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" stanęła pod znakiem zapytania. Niedawno pojawiła się oficjalna decyzja telewizji Polsat, którą potwierdziła Nina Terentiew - Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej odsłonie programu, a jego miejsce zajmie Adam Strycharczuk, który zwyciężył ostatnią edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paweł Królikowski może liczyć na pomoc ze strony programu 

- Dla mojego męża to niezwykle ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca - zdradziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w jednym z ostatnich wywiadów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ma nawrót nowotworu. Była zdrowa tylko 5 lat
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Dziś pojawiła się także informacja, że jeden z uczestników, który wygra odcinek, przekaże całą wygraną na leczenie chorego członka jury. Paweł Królikowski będzie wspierany nie tylko przez stację Polsat, ale także przez uczestników, którzy chcą, by aktor szybko wrócił do zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News