Paweł Królikowski miałby dziś 59. urodziny. Antek upamiętnił ten dzień w niezwykły sposób, ciężko powstrzymać łzy

Paweł Królikowski miałby dziś 59. urodziny. Antek upamiętnił ten dzień w niezwykły sposób, ciężko powstrzymać łzy Źródło: Wikipedia Fryta 73

Dzisiaj swoje 59. urodziny obchodziłby Paweł Królikowski. Z tej okazji Antek Królikowski postanowił uczcić pamięć po swoim ojcu w mediach społecznościowych. Syn aktora zostawił w sieci żywą pamiątkę po artyście.

Gdyby żył Paweł Królikowski, dzisiaj obchodziłby 59 urodziny, Aktor zmarł 27 lutego w wyniku choroby neurologicznej. Jego syn, Antoni Królikowski oddał hołd swojemu ojcu pięknym i wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

Paweł Królikowski był aktorem, który spełniał się zarówno na scenach teatru, jak i filmach. Artysta realizował swoje projekty aż do momentu, w którym wylądował w szpitalu. Przez długi czas jego rodzina oraz koledzy i koleżanki z plany mieli nadzieję, że Paweł wróci do pracy, jak tylko upora się z problemami zdrowotnymi. Niestety Paweł Królikowski zmarł w szpitalu po walce z chorobą.

Paweł Królikowski dzisiaj świętowałby 59 urodziny

Paweł Królikowski rozkochał w sobie publiczność swoimi rolami w "Ranczu" czy "Pitbullu". Aktor niespodziewanie wylądował w zeszłym roku w szpitalu, którego już niestety nie opuścił. W ten szczególny dzień, pamięć swojego ojca upamiętnił syn artysty, Antek Królikowski. Młody aktor zamieścił w mediach społecznościowych specjalny wpis, którego treść chwyta za serce.

- Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny - napisał Antek Królikowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na opublikowanym zdjęciu widać, jak Paweł Królikowski trzyma swojego małego synka. Chociaż od śmierci aktora nie minęło wiele czasu, nadal trudno pogodzić się z tak wielką stratą dla polskiego środowiska artystycznego. Po jego śmierci, rodzina próbuje przeżywać wspólnie te szczególnie trudny czas, spowodowany nie tylko żałobą, ale również epidemią koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Paweł Królikowski zawsze był postacią, która rozpromieniała świat nie tylko widzów, ale również osób, które z nim współpracowały. Przyjaciele artysty ujawnili, że Paweł był osobą o niezwykłej pogodzie ducha, stawiającą potrzeby innych ponad własnymi. Aktor zmarł 27 lutego tego roku, w wyniku choroby. Na jego pogrzebie pojawiły się największe nazwiska związane ze światem dziennikarskim oraz politycznym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Genialny trik, wystarczy dodać do placków ziemniaczanych jeden składnik. Będą cudownie puszyste
  4. Gwiazdor "M jak miłość" znalazł się w dramatycznej sytuacji. Pilnie apeluje o pomoc
  5. 6-latka wręczyła tajemniczą paczkę lekarzowi. Gdy zajrzał do środka, nie mógł przestać płakać
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News