Skandaliczna wpadka TVN podczas występu Pawła Domagały. Zapamięta to do końca życia

Skandaliczna wpadka TVN podczas występu Pawła Domagały. Zapamięta to do końca życia Źródło: youtube.pl/empik

Paweł Domagała może pogniewać się z popularną stacją. TVN  zaliczyło oburzającą wpadkę, z której ciężko się wytłumaczyć. Co jeszcze gorsze, wszystko wydarzyło się na żywo, na oczach wielomilionowej publiczności.

Paweł Domagała to od niedawna ulubieniec większości Polek. Podbił ich serca nie tylko dzięki roli w serialu "O mnie się nie martw". Największą popularność przyniósł mu przebój "Weź nie pytaj", który zdaje się być hymnem wszystkich zakochanych. Nic zatem dziwnego, że występ aktora przyciągnął tłumy ludzi.

Paweł Domagała nie zaśpiewał do końca

Wszystko miało miejsce 15 lutego podczas trwania gali Bestsellery Empiku. To huczna uroczystość, podczas której gwiazdy i widzowie dowiadują się, kto zdominował listy sprzedażowe w kategoriach: Literatura, Muzyka, Film i Wydarzenie Roku. Co roku stacja TVN prowadzi transmisję na żywo z uroczystości. Znakomici artyści, którzy odnieśli sukcesy w zeszłym roku, uświetniają galę swoimi występami. To właśnie ta część programu ściąga przed ekrany telewizorów najwięcej widzów. Tak było i tym razem. Wiele fanek postanowiło włączyć relację z uroczystości, aby móc zobaczyć performance, jaki da Paweł Domagała. Wszystko szło zgodnie z planem, artysta wyszedł na scenę i zaczął śpiewać swój sztandarowy utwór "Weź nie pytaj". Fanki i reszta widzów z pewnością byliby zachwyceni, gdyby nie ogromna wpadka TVN. Właśnie podczas trwania tej ukochanej przez miliony piosenki stacja zdecydowała się nadać przerwę reklamową. Występ trwał, ale ludzie zebrani przed telewizorami byli zmuszeni do oglądania zwykłych reklam. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Fanki nie kryją oburzenia

Jak można było się spodziewać, widzowie postanowili  nie kryć swojego niezadowolenia. Postanowili dać upust swoim emocjom w mediach społecznościowych i szczerze napisać, co myślą o takim zachowaniu stacji. Dla niech to jedna z największych możliwych wpadek. - Człowiek włącza dla Domagały, a TVN w połowie występu wrzuca reklamy... - napisała oburzona fanka. - To jest kolejna gala w TVN, która w najciekawszym momencie, czyli w czasie występów artystycznych przerywana jest reklamami. Aż się odechciewa oglądać! - skarży się widz. - No sobie jaja zrobiliście z tym Pawłem Domagałą... W połowie piosenki reklamę puścić - można przeczytać kolejny gorzki komentarz. - Reklama podczas występu... Porażka - krytykuje inna osoba. Jak widać zachowanie TVN pozostawiło po sobie spory niesmak i wzburzyło widzów. Sam
Paweł Domagała jak na razie nie skomentował sytuacji. Można się tylko domyślać, że nie był zachwycony takim potraktowaniem jego muzyki.

Więcej reklam

Podczas trwania gali taka sytuacja miała miejsce jeszcze kilka razy. Występy Kamila Bednarka i Igora Herbuta także zostały przerwane emisją reklam. Najwięcej szczęścia miel fani Dawida Podsiadło, który swój hit "Małomiasteczkowy" mógł zaśpiewać w całości. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News