Postanowiła upokorzyć Pawła Domagałę. Jej nagranie zobaczyło już ponad 5 milionów Polaków

Postanowiła upokorzyć Pawła Domagałę. Jej nagranie zobaczyło już ponad 5 milionów Polaków Źródło: Youtube.com, Baku Family

Paweł Domagała i jego muzyczne hity na dobre zadomowiły się w świadomości Polaków. Słynne "Weź nie pytaj", które stało się jednym z hitów 2018 roku, doczekało się nawet specyficznej przeróbki. Śmieszne, nieco ironiczne, a nawet upokarzające, ale przede wszystkim popularne. Nagranie zatytułowane "Parodia matki" osiągnęło już ponad 5,5 miliona wyświetleń!

Paweł Domagała wybił się w sferze muzycznej na fali popularności utworu "Weź nie pytaj". Znany do tej pory głównie z występów aktorskich Domagała z miejsca zyskał status gwiazdy, do której wzdycha zwłaszcza żeńska część młodszych pokoleń.

Paweł Domagała odniesieniem dla młodych matek? Zadziwiająca przeróbka zdobywa popularność!

Jego hit ubiegłego roku nie spodobał się jednak równie sporej grupie Polaków. Publiczne komentarze i podsumowania były pełne zupełnie przeciwstawnych komentarzy. Krytycy zarzucali artyście "miękkość", "delikatność", co z kolei przekonywało i przekonuje tysiące zwolenników twórczości Domagały.

"Weź nie pytaj" tak mocno wbiło się w świadomość Polaków, że skończyło się... stworzeniem całkiem obiecującej przeróbki. Rytm utworu i tło zostało zachowane, zmianie uległy jedynie słowa. Efekt dostępny jest w serwisie YouTube.

Utwór Domagały został sparodiowany przez youtuberkę Baku Family. Mająca nieco ponad sto tysięcy fanów autorka filmów opowiada w swoich vlogach głównie o kulisach macierzyństwa i życiu prywatnym. Do tej pory jej produkcje osiągały po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. 

Decyzja o sparodiowaniu "Weź nie pytaj" okazała się porządnym zastrzykiem popularności. Baku Family wplotła w utwór Domagały swoisty manifest młodej matki, która na co dzień mierzy się z trudami macierzyństwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zachwytom nie było końca

- Ciągle sprzątam te same miejsca, bo mi dziecko robi syf - tak zaczyna swoją parodię Baku Family, autorka niezwykłej przeróbki.

Całość wybrzmiewa humorystycznie, ale między wersami można wywnioskować, że autorka porządnie męczy się na macierzyńskim etacie.  Fani doceniają parodię utworu Domagały, widząc w utworze niezwykłą pomysłowość i odniesienia do trudnej rzeczywistości.

- Teledysk przedni, dzionek w telegraficznym skrócie, ale... gdzie tatuś? Przecież razem łatwiej, o wiele bardziej łatwiej. 

- Super już wiem co mają mamy.

- Szczere, prawdziwe i z humorem! Za to co MAMY robią dla swoich dzieci powinny być noszone na rękach, za trud, za poświęcenie, za oddanie siebie i swojego czasu - pisze inny z fanów.

 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  4. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  5. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

źródło: YouTube

Następny artykuł