Paweł Domagała
instagram.com/paweldomagala
Mateusz Nieścierowicz - 19 Stycznia 2019

Paweł Domagała zmienił się nie do poznania. Poruszenie wśród fanów

Paweł Domagała to prawdziwy człowiek renesansu, który ostatnio przeżywa ogromny rozkwit popularności. To za sprawą przede wszystkim swojej działalności muzycznej, a także dzięki licznym rolom w serialach i dużych produkcjach filmowych. W ostatnim czasie zmienił się nie do poznania, co wywołało niemałe poruszenie wśród fanów.

Paweł Domagała wydał niedawno album "1984", który okazał się istnym hitem. Szczególnie znany z całej płyty jest romantyczny utwór "Weź nie pytaj" - często śpiewany podczas randek i obejrzany w serwisie Youtube ponad 80 mln razy. W ostatnich latach aktor zmienił się wręcz nie do poznania. Kilka portali pokazało jego zdjęcie sprzed wielu lat. Większość fanów nie mogła uwierzyć w zmianę, jaka zaszła w wyglądzie piosenkarza.

Paweł Domagała - zmienił się nie do poznania

Internauci zwrócili uwagę na metamorfozę aktora. Nie brakuje komentarzy, które wyrażają pełne zdumienie. Pojawiają się pytania "czy to nie jest przypadkiem Twój rodzony brat?". Aktor - względem swojej dawnej, niedojrzałej postury, a także wyraźnie dużo młodziej wyglądającej twarzy - stał się znacznie bardziej męski. Jego lekko wychudzona sylwetka z tamtych lat, a także bujna fryzura raczej nie zachwycają. Znaczną zmianą jest szczególnie broda, która obecnie jest bardzo modna i razem z wąsami budzi w fanach respekt. Oto widać, że razem z zobowiązaniami, które wziął na siebie jako mąż i ojciec, poszła też fizyczność, która wskazuje, że aktor trochę pracuje nad sylwetką, choć może to być zwyczajnie sprawa genetyki. Oczywiście obie grafiki różnią się zmarszczkami, których po kilku latach muzykowi przybyło, ale to chyba nie kłopot, bo w końcu sam Paweł śpiewa: "Weź się starzej".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kraśko i RusinDDTVN zupełnie się ośmiesza? Kompromitujące wpadki oburzyły widzówCzytaj dalej

Domagała nie wiedział jaka będzie przyszłość

W ostatnim czasie bardzo popularny na portalach społecznościowych jest #10YearsChallenge. Co prawda aktor nie brał w nim udziału, ale gdyby się zdecydował to z pewnością również i tutaj wywołałby falę reakcji. Ciekawe czy w okresie, podczas którego wykonano poniższe zdjęcie, aktor zdawał sobie sprawę jak potoczy się jego kariera. Wtedy bowiem występował w teatrach jako postać drugoplanowa, choć oczywiście osiągał na planie pierwsze sukcesy. Z pewnością nie zdawał sobie sprawy, że w przyszłości jego marzenia o koncertach przed liczną publicznością ziszczą się. Z perspektywy czasu na pewno nie żałuje decyzji, którą podjął, choć na zdjęciu rozmarzone oczy jakby widziały go w przyszłości na scenie.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Katarzyna Figura powiedziała TO o Pawle Adamowiczu. To WZRUSZAJĄCE!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Magda Gessler właśnie PORAZIŁA fanów. Sympatykom odebrało mowę
  4. Nie żyje piesek Boo, najsłodszy zwierzak świata. Umarł z wzruszającego powodu
  5. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją
 
Elżbieta JaworowiczJaworowicz nie mówiła całej prawdy o sobie. Jej kilka intymnych sekretów wbija w fotel!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News