Ile lat ma Paweł Domagała? Ogromne zaskoczenie

Ile lat ma Paweł Domagała? Ogromne zaskoczenie Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Paweł Domagała to jeden z najbardziej znanych polskich artystów, który w branży muzycznej zaistniał nagle i niemal z miejsca pozamiatał konkurencję. To oddany mąż, a także wspaniały ojciec dwójki dzieci. Większość fanów nie dowierza w to, ile ma lat.

Paweł Domagała to artysta, który na koncertach gromadzi dosłownie tysiące ludzi. Tłumy wykupują bilety niemal tego samego dnia, kiedy w Internecie ogłaszana jest przedsprzedaż na wydarzenie. O muzyku niewiele jednak wiadomo, choć nie można odmówić mu olbrzymiej popularności. Ile jednak lat ma znany i uwielbiany wokalista?

Paweł Domagała - ile ma lat?

Paweł Domagała zasłynął w ostatnim czasie kilkoma utworami. Hitem Internetu, a także stacji radiowych stał się utwór pod tytułem "Weź nie pytaj". Kolejnym przebojem okazało się "Wystarczę ja". Wszystkie pochodzą z albumu o nazwie "1984". Jest to ważna wskazówka, bowiem to właśnie w tym roku, a konkretnie 19 stycznia we Wrocławiu przyszedł na świat mały Pawełek, który od najmłodszych lat marzył o karierze aktorskiej, a także wokalnej.

 - (...) [Muzyka - przyp. red.] od zawsze jest moją pasją. Nawet będąc na studiach aktorskich chciałem być muzykiem i dorabiałem koncertując po klubach. Wiedziałem, że nie jestem w stanie z niej zrezygnować. (...) "1984" to sentymentalna podróż do przeszłości 35-latka, który na chwilę się zatrzymuje i sprawdza, co wydarzyło się w jego życiu - opowiadał w inspirującym wywiadzie dla Dziennika Zachodniego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Paweł Domagała - dzieci

Aktor (bo to właśnie w tej branży rozpoczęła się jego kariera w show biznesie) ma dwoje dzieci. W 2012 roku urodziła się Hania, a w 2018 roku Basia. O ostatniej córeczce było w mediach bardzo głośno, bowiem do ostatniej chwili nie wiadomo było, jakiej płci będzie dziecko. Wokalista, gdy Basia wreszcie przyszła na świat, czego nie mógł się doczekać, był głęboko wzruszony i szczęśliwy, bowiem ojcostwo bardzo wiele dla niego znaczy. Dzisiaj chętnie pokazuje się z obydwiema córkami, które, obok ukochanej żony Zuzanny, są jego "oczkami w głowie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  6. Tak wczoraj wyglądał grób Jana Pawła II. Niesamowity, wzruszający widok

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News