Paweł Domagała i Margaret razem zrobili to dla fanów. Wszyscy byli zachwyceni

Paweł Domagała i Margaret razem zrobili to dla fanów. Wszyscy byli zachwyceni Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Paweł Domagała swoimi piosenkami trafił do serc tysięcy słuchaczy, którzy wprost pokochali jego twórczość. Jego jeden z ostatnich koncertów był gigantycznym sukcesem, ale to nie koniec atrakcji dla miłośników polskiej muzyki.

Paweł Domagała jest bardzo szeroko uzdolnionym artystą. Występuje zarówno w serialach, jak i produkcjach filmowych oraz od lat tworzy własne piosenki. Początkowo jego muzyka nie trafiała do zbyt szerokiego grona odbiorców. Muzyk się jednak nie poddawał, a dzięki swojej ciężkiej pracy - spod jego ręki wyszły takie hity, jak chociażby "Weź nie pytaj", który był puszczany w dosłownie każdej rozgłośni radiowej. Teraz Paweł Domagała zachwycił swoich fanów niezapomnianym wydarzeniem, a to dopiero początek atrakcji.

Paweł Domagała zachwycił wszystkich, teraz czas na Margaret

To już piąty raz, kiedy w Krynicy odbywa się wydarzenie pod hasłem "Krynica Źródłem Kultury", gdzie na scenie w Pijalni Głównej możemy zobaczyć i usłyszeć największe gwiazdy polskiej muzyki w jednym miejscu. Koncerty będą trwały przez cały okres ferii zimowych, a pierwsze z nich mamy już za sobą. 26 stycznia na scenie królował bezwarunkowo Paweł Domagała, na którego koncert bilety wyprzedały się już dawno temu. Nie ulega przez to wątpliwości, że jest on teraz jednym z najgorętszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Fani, którym udało się dostać na imprezę, byli wprost oszołomieni występem swojego idola, który bez dwóch zdań staną na wysokości zadania i zapewnił wrażenia, które pozostaną z widzami na bardzo długo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W nadchodzących dniach czekają nas występy naprawdę dużych osobistości na naszym rodzimym rynku muzycznym. Jedną z nich jest Margaret, która bardzo często zapraszana jest na największe sceny w Polsce. Wokalistka wystąpi 3 lutego, mimo iż początkowo jej koncert miał odbyć się 19 stycznia. Bez wątpienia było warto trochę dłużej poczekać na to wydarzenie, a zarówno fani Margaret, jak i inni będą wprost wniebowzięci na tym koncercie. Trzeba przyznać, że na scenie w Krynicy-Zdroju w tym roku wystąpi cała masa artystów, którzy powinni trafić w gusta każdego Polaka. Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić najbardziej interesujące nas koncerty i kupić bilety, póki jeszcze są.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Lewandowski zajmie się muzyką! To już pewne
  2. Dramat w „Barwach szczęścia”. Sekta zbiera przerażające żniwo
  3. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
  4. Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan sprzed lat w sieci. Internauci zachwyceni
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
 
Następny artykuł