Paweł Domagała napisał hit dla żony
yt.com/SylwiaGodowska
Patryk Przybyłowski - 1 Marca 2019

Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana

Paweł Domagała przebojem wdarł się do pierwszej ligi polskich gwiazd. Na początku święcił triumfy jako aktor, a potem postanowił dać się poznać swoim fanom od zdecydowanie innej strony. Jego talent muzyczny został szeroko doceniony, a sympatycy są zachwyceni twórczością swojego idola. Okazuje się, że gwiazdor nagrał swój wielki hit dla córki Ferdka z serialu "Świat według Kiepskich", która jest jego małżonką.

Paweł Domagała jednym utworem zaskarbił sobie miliony serc. Mowa oczywiście o jego największym hicie "Weź nie pytaj", który opanował największe rozgłośnie radiowe. Fani są w stanie godzinami czekać na koncerty swojego ulubieńca właśnie z tą pieśnią na ustach.

Paweł Domagała stworzył hit dla córki Ferdka z "Kiepskich". Żona jest wniebowzięta

Paweł Domagała poznał Zuzannę Grabowską podczas studiów na Akademii Teatralnej w Krakowie. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, starał się poderwać ją "na przyjaciela" i zdobył jej zaufanie. Wytworzyła się między nimi bardzo silna więź, która trwa już ponad 11 lat.

TVN: gwiazda stacji demoluje mieszkanieGwiazdor TVN w szale demoluje własny dom, wywraca stoły, rozbija lustra. Fani przecierają oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

Aktor nie raz zaznaczał, że małżonka jest jego największą inspiracją. Tak naprawdę, nie odważyłby się na wejście do studia nagraniowego, gdyby nie namowa Zuzanny, która od samego początku wierzyła w zdolności swojego męża.

- Jeśli ludzie nie będą nas słuchać i tak będę dalej grał na gitarze w pokoju, jak kiedyś. Bo to jest moja wolność. Na filmowym planie jestem trybikiem w maszynie, na deskach teatru wizją reżysera. Profesor Zapasiewicz twierdził, że role naprawdę super w aktorstwie zdarzają się zaledwie kilka razy w życiu. Dlatego potrzebuję muzyki, nawet jeśli wydamy pieniądze na nagranie płyty, nie pojedziemy z żoną na wakacje albo nie kupimy nowego auta. Na szczęście Zuza to rozumie. To ona zachęcała mnie, żebym w to inwestował - powiedział w wywiadzie dla portalu Styl.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PolsatGwiazdor Polsatu przeżył ciężkie chwile. Był o krok od tragediiCzytaj dalej

Paweł Domagała stworzył swój największy hit w podzięce za miłość, jaką został obdarowany przez żonę. Kiedyś podkreślił, że nie ma dla niego w życiu nic droższego niż wierność dla swojej ukochanej.

- Jak za dwadzieścia lat na rozmowę przyjadę motorem, a obok będzie czekała moja dwudziestoletnia dziewczyna, to proszę, żeby mnie z tego publicznie rozliczyć (…). Bo dla mnie wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę chciałbym się jej trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło? - powiedział niegdyś w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana gwiazda DDTVN jeździ używanym samochodem? Jej słowa zaskoczyły każdy plotkarski portal!
  2. Kim jest brat Agaty Dudy? Od Pierwszej Damy różni go WSZYSTKO! Czym się zajmuje?
  3. Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce
  4. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  5. Magda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotem

DietaDieta nie musi być cierpieniem. Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie, 7 punkt może być szokiemCzytaj dalej

Źródło: Styl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News