Puścili 92-latce Pawła Domagałę. Nie wytrzymała

Puścili 92-latce Pawła Domagałę. Nie wytrzymała

Paweł Domagała podbija serca słuchaczy już od dłuższego czasu. Można powiedzieć, że szturmem zdobył sceny muzyczne. Gdy pewna wiekowa pani go usłyszała, puściły jej nerwy. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał. 

Paweł Domagała stał się ogólnokrajowym fenomenem po wydaniu w czerwcu 2018 roku nowego singla pod tytułem "Weź nie pytaj". Utwór został odtworzony na Youtube już ponad 77 milionów razy. Pochodzący z Wrocławia 34-letni piosenkarz rozwija się również aktorsko - grał w takich serialach jak "Powiedz tak!", "Druga szansa", ale też w filmach - między innymi w "Serce nie sługa", czy "Gotowi na wszystko. Exterminator". Prywatnie jest mężem aktorki Zuzanny Grabowskiej, córki aktora Andrzeja Grabowskiego. Ma dwójkę dzieci - siedmioletnią Hanię i roczną Basię.

Kim był Paweł Domagała zanim pokochały go miliony?

Muzyk urodził się we Wrocławiu, jednak dorastał w Radomiu. Kończył studia aktorskie w Warszawie, jednak uważa, że już wtedy chciał zostać muzykiem. Dorabiał początkowo koncertując w klubach. Jak powiedział w wywiadzie dla "Dziennika Zachodniego" - już wtedy wiedział, że nie potrafi zrezygnować z muzyki. Pierwszy niespodziewany sukces nadszedł wraz z wydaniem jego debiutanckiego albumu studyjnego "Opowiem ci o mnie". Domagale udało się za własne pieniądze, bez wsparcia żadnej wytwórni muzycznej, sprzedać go w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy - co jest rzadkim fenomenem.

"Weź nie pytaj" chwyta za duszę

Piosenka, która tak poruszyła starszą panią, jest singlem promującym drugi studyjny album Domagały - "1984". "Weź nie pytaj" od razu stał się hitem, a sam album już pokrył się platyną. Jej tekst chwyta mocno za serce miliony słuchaczy dziennie, o czym nie omieszkają informować w komentarzach pod teledyskiem na Youtube - razem z podziękowaniami dla Pawła za jego piękną twórczość. - Moja babcia dziś powiedziała, że gdyby dziadek żył, to chciałaby posłuchać z nim tej piosenki. Cholernie się wszyscy wzruszyliśmy. Lekko ponad 4 minuty, a tyle emocji, że kanalikami łzowymi uciekają - wyznała jedna ze słuchaczek w komentarzu pod utworem Domagały na Youtube.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Swój komentarz zakończyła serdecznymi pozdrowieniami od swojej 92-letniej babci, która została poruszona do głębi. Niezwykłe wrażenia wywołane piosenką udzieliły się również pozostałym komentującym. - Bardzo się wzruszyłam - skomentowała Dominika w odpowiedzi na wyznanie anonimowej internautki.

Przyszłość twórczości Pawła Domagały

Piosenkarz wkrótce wyrusza w ogólnopolską trasę koncertową - w najbliższych miesiącach odwiedzi między innymi Warszawę, Szczecin, Kraków, Lublin i Kielce. Artysta nie wiąże natomiast swojej najbliższej przyszłości ani z teatrem, ani z kabaretem. - Pewnie wrócę do kabaretu, ale dziś nie czuję, że to jest dobry moment na szyderę. Być może za jakiś czas mi się to zmieni. Teatr też mnie ostatnio nie przekonuje. Zwłaszcza od czasu, kiedy zajmuje się głównie pojęciem "zła" w człowieku. I mieli ten temat na setkach scen. Mnie ostatnio bardziej ciekawi, co w człowieku jest dobrego, ale nie dostawałem propozycji grania w takich spektaklach. - skomentował Domagała. Paweł Domagała Youtube ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Katarzyna Dowbor ujawnia wstrząsające kulisy swojego programu. Aż chce się płakać
  4. Mocno wstydliwy wyciek nt. Wojewódzkiego! Fani nie mieli pojęcia
  5. Żona Zenka Martyniuka ujawnia kolejne fakty o synu. Szokujące słowa
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News