Żona Pawła Domagały to piękna córka Andrzeja Grabowskiego. Artysta źle znosi rozłąkę

Żona Pawła Domagały to piękna córka Andrzeja Grabowskiego. Artysta źle znosi rozłąkę Źródło: Instagram/Paweł Domagała

Paweł Domagała fatalnie znosi rozstanie ze swoją żoną. Jak się okazuje, jego małżonka jest córką znanego polskiego aktora.

Paweł Domagała od dawna prezentuje nam dwa oblicza. Z jednej strony jest aktorem, a z drugiej piosenkarzem. Polacy pokochali obie twarze Domagały. Lubimy go za fantastyczne kreacje aktorskie i za przeboje takie jak "Weź nie pytaj".

Chociaż aktor niechętnie zdradza informacje dotyczące swojego życia prywatnego, to jednak tym newsem podzielił się ze wszystkim. Przyznał, że bardzo źle znosi rozstanie ze swoją ukochaną żoną. Zuzanna Grabowska, która również jest aktorką, a przy okazji córką Andrzeja Grabowskiego, pomaga mu się zmierzyć z pojawiającą się tęsknotą. 

Paweł Domagała na planie

Paweł Domagała spędza teraz całe dnie na planie. Wciela się w postać Arka w nowym serialu, który powstał na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza "Żmijowisko". Bohater grany przez Domagałę jest ojcem zaginionej nastolatki.  Oprócz ciekawie zapowiadającego się serialu, Paweł Domagała odkryje przy okazji przed nami swoje drugie oblicze. Zainspirowany produkcją i powieścią napisał razem z żoną utwór.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Codziennie dzwoniłem do mojej żony Zuzanny Grabowskiej i dzieliłem się z nią wrażeniami na temat książki, pomysłami na rolę Arka, ale też fizycznym zmęczeniem, poczuciem samotności z dala od niej i córek. Zuza pod wpływem lektury książki Wojciecha Chmielarza i naszych rozmów napisała tekst piosenki - powiedział aktor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Serial zapowiada się ciekawie. Grupa znajomych razem z dziećmi wybiera się na wakacje. Podczas nich dochodzi do tragedii i ginie córka bohatera granego przez Pawła Domagałę. Poszukiwania dziewczyny nie przynoszą skutku. Rok po wydarzeniach ojciec, który nie może pogodzić się z tragedią, wraca na miejsce, gdzie dziewczyna była widziana po raz ostatni. Zaczyna szukać jej na własną rękę. Przy okazji poszukiwań pewne sekrety zaczynają wychodzić na jaw. 

Piosenka może zwiastować płytę. Może większy udział w przygotowaniu jej będzie miała córka Andrzeja Grabowskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Będzie NOWE 500 PLUS! Dostaną zarabiający poniżej 6 tys. złotych
  3. 6-letni syn polskiego muzyka zginął w wypadku samochodowym. Autem kierowała MATKA. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: wp

Następny artykuł